Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

D. Maradona stojo ginti L. Messi


Po nesėkmingo pasirodymo mače su Islandija, vienuolikos metrų baudinio nerealizavęs Lionelis Messi susilaukė nemažai kritikos, tačiau jį stojo ginti šios šalies futbolo legenda Diego Maradona.

Argentinietis įsitikinęs, kad nesėkmių prie vienuolikos metrų žymos pasitaiko visiems ir kritikuoti už tai nevertėtų – dėl prarastų taškų kalta visa komanda. Negana to, jo nuomone L. Messi parodė viską ką galėjo.

„Aš kartą nerealizavau penkių vienuolikos metrų baudinių iš eilės ir vis tiek buvau tas pats Diego Maradona. Rungtynėse du taškai buvo prarasti dėl komandos pasirodymo, o ne dėl pramušto baudinio. L. Messi parodė save ir atidavė viską ką galėjo. Vaikis atliko savo pareigą.

Aikštėje jis atrodė nepatenkintas – toks pats, koks būčiau aš. Jis turėjo padaryti viską: visada turėjo atsikratyti dviejų žaidėjų ir kai jis tai padarydavo, nebūdavo nė vieno laisvo komandos draugo, kuriam būtų galima perduoti kamuolį“, - kalbėjo D. Maradona.

Kitos rungtynės argentiniečių laukia ketvirtadienį, kai jie susitiks su pergalę pirmajame ture iškovojusia Kroatija.

Straipsnio įvertinimas: 9 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
ssimass5
3 34 06-18 08:35
Nieko nestebinai kai islandai apžaidžia olandus, argentiniečius ir t.t. futbolo lygis pasaulyje vienodėje..tik ne Lieuvoje, kur matomas absoliutus futbolo regresavimas, realiai yra gėda kaip atrodo mūsų futbolas.
:D
5 16 06-18 08:24
Vaidoshius:
Čia net ir arkliui aišku, tik ne šiukšlėms savaime suprantama, todėl ir gavo Messi aukščiausią įvertinimą mače kartu su Otamendi ir filmų režisierium. Jau senai praėjo tie laikai, kai geriausi žaidėjai retais atvejais galėdavo apeiti kone visą komandą, futbolą dabar moka žaisti visi ir futbolas pasiekė tokį lygį, kad net islandai dūchina olandus, turkus portugalus, argentiniečius, anglus ir tai jau nieko nebestebina :D
o tie laikai, kai vienas žaidėjas galėjo įmušti pendelį irgi praėjo? Ar čia tik Messi? Tu bent žiūri rungtynes?
OhDude
9 18 06-18 09:54
Bet kuriuo atveju, tai kolkas vienintelis toks kamuolio MAGAS, kokį yra tekę matyti gyvenime.
3 9 06-18 12:47
Metta ir forza juve vienes su kitu varzosi del smegenu sausros, nors gal ten tas pats individas. Sunku suvokt, sunku pasakyt
K
10 15 06-18 10:11
MettaworIdpeace:
Jeigu Maradona butu atidziau stebejes rungtynes, o ne ieskojes, kas gali pridegt cigara, butu pamates, kad tas neimustas pendelis tik gelytes, lyginant su tuo, kad leonelis mised penalty dare visas rungtynes. Tie driblingai, prarasti kamuoliai, susiktos komandos atakos, pramusti baudos smugiai dievui i langus...
Ketvirtfinalyje, Messi pamatys Ronaldo ašaras. Atsimink mano žodžius Bijau, kad nusižudysi.. :/