Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

D. Moyesas apie P. Pogbą: "Man Utd" privalo jį išlaikyti savo gretose"


Vasarą apie norą palikti "Manchester United" ekipą kalbėjęs Paulis Pogba liko "raudonųjų velnių" gretose, tačiau šį sezoną dėl traumos "Premier" lygoje sužaidė tik penkerias rungtynes.

Nors užsienio žiniasklaidoje ir toliau sklando pranešimai, apie galimą prancūzo išvykimą, "Man Utd" strategas Ole Gunnaras Solskjaeras yra įsitikinęs, jog P. Pogba liks Mančesteryje.

Apie prancūzą gražiai atsiliepė ir buvęs "raudonųjų velnių" strategas Davidas Moyesas, kuris įsitikinęs, kad "Man Utd" privalo išlaikyti pasaulio čempioną savo gretose.

"Pogba vis dar yra geriausias "Man Utd" žaidėjas saugų grandyje. Jis galėtų žaisti bet kurioje pasaulio komandoje, ypač Europoje. 

Aš vis dar nesu tikras dėl jo pastovumo ir galimybių pakeisti rungtynių baigtį. Iš tokio žaidėjo nuolat tikimasi, kad jis gali vienas nulemti mačo baigtį. Pogba ne visada sugeba tai padaryti, tačiau, manau, jog "Man Utd" privalo jį išlaikyti savo gretose.

Nemanau, kad jis gali vienas laimėti rungtynes, kaip tai daro Ronaldo ar Messi, bet Pogba vis tiek yra be galo talentingas futbolininkas", - bendraudamas su "talkSPORT" kalbėjo D. Moyesas.

P. Pogba šį sezoną "Man Utd" gretose sužaidė 6 rungtynes, per kurias atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 6 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (26)

1 6 10-23 07:51
pakalbekit apie vieta lenteleje geguzes menesi klaunai. Iki 3 vietos 7 taskai skira komandas likus 29 turam,jie jau faktus konstatuoja matai.