Visos rungtynės
Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?
  • Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
  • Ne, nereikia jokių permainų
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

D. Simeone: "Madride niekas nepasikeitė – Modričius yra svarbiausias jų žaidėjas"


Šį vakarą Ispanijos sostinėje įvyks dviejų aršių komandų susirėmimas – "Atletico" namuose priims Madrido "Real" futbolininkus.

Vis geresnį žaidimą rodantis Madrido "Real" nuo "Atletico" jau turi tik dviejų taškų deficitą, todėl abi sostinės komandos šiandien kovos dėl antrosios pozicijos turnyrinėje lentelėje.

Spaudos konferencijoje kalbėjęs "Atletico" pergalių kalvis Diego Simeone užsiminė, kad net ir išvykus Cristiano Ronaldo, Madrido "Real" neprarado savo svarbiausio komandos žaidėjo.

"Luka Modričius yra svarbiausias jų žaidėjas. Niekas šioje komandoje nepasikeitė", – pareiškė D. Simeone.

Prieš savo buvusią komandą šiandien stos Madrido "Real" vartininkas Thibaut Courtois. Nepaisant "Atletico" gerbėjų pykščio, D. Simeone yra dėkingas belgui už jo laiką "Atletico" komandoje.

"Nesu vienoje pozicijoje su tais žmonėmis, kurie yra išreiškę savo jausmus jo atžvilgiu. Jis yra puikus vartininkas, kuris mums davė daug ir dabar turi puikią karjerą", – pareiškė strategas.

D. Simeone susitiks su jau šeštuoju Madrido "Real" treneriu per tą laiką, kai jis dirba "Atletico" klube. D. Simeone teigia, kad vis dar palaiko gerus santykius su Santiago Solari.

"Aš jį pažįstu jau labai ilgai. Treniravau jį, kai jis žaidė savo paskutinius karjeros metus "San Lorenzo" klube. Esame argentiniečiai ir turime tam tikrą draugystę. Jis jau parodė, kad turi kokybės dirbti tokiame klube kaip "Real", – pridūrė D. Simeone.

Straipsnio įvertinimas: 6 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (5)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

gud
1 27 02-09 11:36
Nepaisant to, kad tai yra Atletico treneris ir man visiškai nepatinka jo stilius. Visada jį gerbiu, nes jis išlieka kultūringas prieš/po varžybų. O varžybų metu visada yra pasirengęs žudyt arba mirt dėl savo komandos. O šian tikėkimės gero futbolo.
 arDexZ
1 0 02-09 19:44
Taip madrid perka ucl taure, taciau la ligos neiperka kosmonoutas konkretus. Kartais sekasi kartais ne, o realui sekesi kaip niekad, bet visad buvo ir bus teiseju kliurku, nes tai zmones, bet bezdzionems to nesuprast. Nebuvo nei vieno sezono ucl ar bet kokios kitos lygos kur teisejai neklystu, tai kiekviena klaida vadini papirkimu? P.s klaidos buvo visokiu komandu naudai tarp ju ir barca ir visos kitos. Administratoriai jus suprantat, kad tokie komentarai tik negatyva skleidzia as nekalbu apie save ar kitus, bet vaikams tokios briednos nesamones kimba. Pats laikas susimastyti jums administratoriai. Jums patiems negeda? Stai ka daro pinigai, bukina galvas cia sneku apie moderatorius.
Vaidoshius
8 3 02-09 14:11
Tai čia bet kokiam pridurkui aišku, visi tą patį kalba, tik EF šiukšlės apakintos IG reklamos kažkokius šūdus vemia, kuriais patys netiki Tapinaldo inkaras kad ir praėjusį sezoną kaip ir kiekvienais metais individualiai savo 1/10 stilium sudaužė visas Madref vagių viltis kažką laimėti sezonui net neįpusėjus, čia anokia naujiena. ČL UEFAdrid atmatos paėmė tik tragiškai tempiami teisėjų, o svarbiausiuose mačuose kaip visada Penaldo rąstas užėmė sau įprastą žiūrovo vaidmenį, visokie lavonai kaip Benzema ar Bale kaip ir visada mušė lemiamus golus, šitam fronte taip pat nieko naujo. Tapinaldo lavonas yra reklaminis komandų veidas, atstovauja reklaminėse kampanijose ir parduoda prekinį ženklą, aikštelėje yra visiškai kita kalba ir kiti žaidėjai daro rezultatą.