Visos rungtynės
Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?
  • Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
  • Ne, nereikia jokių permainų
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

D. Simeone: "Tikrai nepralaimėjome dėl VAR"


Madrido "Atletico" pirmą kartą nuo 2016 metų patyrė du pralaimėjimus iš eilės Ispanijos pirmenybėse – iš pradžių buvo gautas smūgis Sevilijoje, o dabar teko pripažinti ir Madrido "Real" pranašumą.

Šeštadienį įvykusiame Madrido derbyje "baltieji" triumfavo rezultatu 3:1. Po pralaimėjimo "Atletico" prarado antrąją poziciją ir dar labiau apsunkino savo galimybes konkuruoti su "Barca".

Po rungtynių kilo tikra audra dėl teisėjo darbo, tačiau Diego Simeone nemano, kad pralaimėjimas buvo patirtas dėl to, kad VAR sistema neužfiksavo tam tikros pražangos ar nuošalės.

"Atletico" pralaimėjo, nes varžovai buvo pranašesni", – pareiškė D. Simeone. – Aš dažniausiai nekalbu apie VAR, tačiau tikiu, kad ši sistema tik gerės ir bus efektyvesnė visoms komandoms".

"Nemačiau nė vieno epizodo, kurį tikrino VAR, todėl negaliu pasakyti, ar jie buvo teisūs. Visgi aš nemanau, kad pralaimėjome dėl VAR kaltės.

Varžovai žaidė geriau ir buvo labiau įtikinantys. Manau, kad jiems tai buvo labai geros rungtynės. Turime juos pasveikinti ir ruoštis kitai dvikovai", – pridūrė D. Simeone.

Straipsnio įvertinimas: 7 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (2)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

gud
0 27 02-10 12:03
My respect. Mauras būtų apkaltinęs visus tik ne save.