Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Dar vienas smūgis Madrido stovykloje: Viniciui sezonas greičiausiai jau baigėsi


2019-03-06 15:00:22 Vinicius Junior Real Madrid C.F.

Madrido "Real" išgyvena tikrą sezono katastrofą – prie visa to, kad per šešias dienas buvo pasitraukta iš kovos dėl trijų trofėjų, komanda iki sezono pabaigos prarado Vinicių Juniorą.

18-metis futbolininkas UEFA Čempionų lygos rungtynėse su Amsterdamo "Ajax" aikštę turėjo palikti pirmajame kėlinyje. Brazilas bandydamas atlikti smūgį susižeidė čiurną ir su ašaromis akyse patraukė link atsarginių suolo.

Po trečiadienį atliktų tyrimų paaiškėjo, kad Viniciui įplyšo raiščiai. Brazilas komandai negalės padėti artimiausius du mėnesius. Vargu, ar "Real" rizikuos ir leis jam sužaisti sezono pabaigą "La Liga" pirmenybėse.

Vinicius per pastaruosius keletą mėnesių tapo pagrindiniu Santiago Solari ginklu. Nepaisant nestabilaus komandos žaidimo, Vinicius vis dar buvo vienintelė fanų viltis šiame sezone.

18-metis futbolininkas šį mėnesį sulaukė pirmojo kvietimo į Brazilijos rinktinę, tačiau šiai svajonei artimiausiu metu nebus lemta išsipildyti.

Vinicius "Real" ekipoje šį sezoną per sužaistas 33 rungtynes įmušė keturis įvarčius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Straipsnio įvertinimas: 5 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (7)

Marčius33
1 26 03-06 15:34
Blemba tikiuosi paskui neprasidės komplikacijos visokios, bet kai žaidi skaityk be poilsio, kamuoliai visi vaikšto per jį, nekeista kad gavo traumą, Solari nedavė visai poilsio jam.
6 7 03-06 15:28
na tikrai gaila Vinco, buvo nukonkuraves ir ISco,ir kitus zvaigzdunus