Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Dar vienas smūgis "Real" ekipai: "Levante" rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 22-ojo turo rungtynės.

Savo žiūrovų palaikoma "Eibar" vienuolikė susitiko su "Sevilla" futbolininkais. "Eibar" žiūrovams padovanojo net penkis įvarčius, o andalūzai buvo priversti susitaikyti su žeminančiu pralaimėjimu.

Rungtynės šeimininkais prasidėjo fantastiškai - jau 1-ąją minutę Kike išvedė juos į priekį, o pranašumą 17-ąją minutę padidino Orellana. Vis dėlto po keturių minučių "Sevillai" ekipai nuo 11 metrų žymos pavyko sumažinti atsilikimą.

Tačiau ties tuo rungtynės nesibaigė - per likusį laiką "Sevilla" į savo vartus praleido dar tris įvarčius ir "Eibar" pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 5-1.

"Sevilla" po pralaimėjimo lieka šeštoje pozicijoje, tačiau "Eibar" nuo jų atsilikimą sumažino iki vieno taško.

Dar kitoje dvikovoje Sevilijos "Real Betis" palaužė nuo 31-os minutės dešimtyje žaidusį "Villarreal", o "Alaves" įsirašė pergalę prieš Vigo "Celta".

Paskutinėse vakaro rungtynėse Valensijos "Levante" savo aikštėje priėmė Madrido "Real". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai vėl užmiršo gero žaidimo pagrindus - visą rungtynių laiką strigę "baltieji" prarado taškus prieš vienus lygos autsaiderių.

Susitikimas svečiams prasidėjo sėkmingai - Sergio Ramosas pasiekė įvartį galva, tačiau 42-ąją minutę tas pats ispanas ne itin patikimai sužaidė gynyboje ir leido vienas prieš vartininką išbėgti varžovui. Pirmąjį smūgį Keyloras Navasas atrėmė, o į antrąjį Emmuelio Boatengo smūgį vartų sargas jau nebereagavo.

Antrajame kėlinyje "Real" komandai reikalai ir toliau nesiklostė lengvai. "Levante" ne sykį pavojingai išbėgadavo į greitas atakas, tačiau 81-ąją minutę "baltieji" galiausiai pasiekė įvartį po puikaus Karimo Benzema žaidimo. Isco išvedė "Real" į priekį ir, atrodė, kad padės iškovoti pergalę, tačiau tai dar nebuvo pabaiga.

"Levante" nebuvo nusiteikusi pasiduoti be kovos ir galiausiai 89-ąją minutę Giampaolo Pazzini išbėgo nedengiamas varžovų prieš vartininką bei pasiuntė į euforiją sirgalius - smūgis buvo tikslus ir rezultatas tapo 2-2.

Ketvirtoje vietoje žygiuojantis "Real" nepasinaudojo galimybe bent laikinam pakilti į trečiąją poziciją. "Levante" po lygiųjų krenta į 17-ąją vietą.

"Eibar" 5 - 1 "Sevilla" (VIDEO)
1' [1 - 0] Kike
17' [2 - 0] F. Orellana
21' [2 - 1] P. Sarabia (11 m. baudinys)
32' [3 - 1] I. Ramis
61' [4 - 1] F. Orellana
83' [5 - 1] A. Arbilla

"Real Betis" 2 - 1 "Villarreal" (VIDEO)
45+2' [1 - 0] L. Moron
65' [2 - 0] L. Moron
80' [2 - 1] C. Bacca (11 m. baudinys)
31 D. Bonera ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

"Alaves" 2 - 1 "Celta" (VIDEO)
4' [1 - 0] Alfonso
18' [2 - 0] Munir
90+1' [2 - 1] I. Aspas

"Levante" 2 - 2 "Real Madrid"
11' [0 - 1] S. Ramos
42' [1 - 1] E. Boateng
81' [1 - 2] Isco
89' [2 - 2] G. Pazzini

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (37)

Marčius33
1 11 02-04 01:50
Del NEYMARO, taip jis yra tobulas žaidėjas, nerealiai juda su kamuoliu, bet ta jo arogancija gadina futbolą, dar būdamas Barsoi jis elgėsi gan padoriai galima buvo į jį žiūrėt, nes Messi buvo kaip komandos lyderis, jeigu Neymaras pakeistų Ronaldo, būtų graudu žiūrėt , nes vaikelis gautų absoliučią valdžią ir įsivaizduotų save vos ne kaip treneri , tai manau tikrai gadintų realą, bet tokio kaip jis (žaidėjo) tikrai reik, nes ROnaldo tikrai atrodo labai, labai prastai, net norėčiau kad gautų mėnesiukui kokią mikro traumą ir pailsėtų ir bandytų kanors naujo Zizou, nes bet statyt žaidėjus aplink CR beviltiška kol jis stovės su tokia forma priekyje, nieko tiesiog nesigaus.
Marčius33
0 4 02-04 00:27
Realas baudė praeitam sezone paskutinėm min , dabar juos baudžia... Bet žaidžia be motyvacijos , be tikslo, puolimas žaidžia blankiai, užbaigimo išvis nėra, nežinau su tokiu nusiteikimu UEFA tikrai bus prastai. Manau reik duot isco laiko daugiau.