Kuri Lietuvos komanda toliausiai nužengs Europos turnyruose?
  • Marijampolės "Sūduva"
  • "Kauno Žalgiris"
  • Vilniaus "Žalgiris"
  • Vilniaus "Riteriai"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Daugiausiai "Top 5" lygose uždirbantys futbolininkai ir treneriai


2019-02-08 12:33:39

Prancūzijos futbolo dienraštis "L'Equipe" suskaičiavo visų penkių stipriausių Europos lygų futbolininkų ir trenerių atlyginimus.

Iš kiekvienos lygos – Ispanijos, Anglijos, Italijos, Prancūzijos ir Vokietijos – po vieną buvo išrinkti daugiausiai uždirbantys treneriai ir futbolininkai. Minėtas dienraštis skelbė mėnesį atlyginimą, neatskaičiavus mokesčius.

Geriausiai pasaulyje apmokamas Lionelis Messi, kaip ir suprantama, lygių Ispanijoje neturi – jam į mėnesį yra mokamas 8,3 mln. eurų atlyginimas.

"Serie A" pirmenybėse 4,7 mln. eurų uždirba Cristiano Ronaldo. Neymaras yra daugiausiai uždirbantis futbolininkas Prancūzijoje – 3,06 mln. eurų per mėnesį.

"Premier" lygoje kiek netikėtai lygoje daugiausiai uždirba Alexis Sanchezas – 2,2 mln. per mėnesį. "Bundesliga" pirmenybėse Robertas Lewandowskis taip pat neturi lygių – 1,3 mln. eurų.

Daugiausia uždirbančių trenerių sąraše yra netikėtumų. Madrido "Atletico" vairininkas Diego Simeone ne tik uždirba daugiausiai Ispanijoje, bet ir neturi lygių tarp visų trenerių – 3,3 mln. eurų per mėnesį.

Pepas Guardiola Anglijoje uždirba 1,9 mln. eurų, Maximilliano Alleggri Italijoje – 1,4 mln. eurų. Niko Kovačas Vokietijoje gauna 580 tūkst. eurų atlyginimą, o praėjusią vasarą į Prancūziją atvykęs Thomas Tuchelis – 420 tūkst.

 

Straipsnio įvertinimas: 3 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (16)

0 5 02-08 14:47
Waffen SS.... cia menesinis atlyginimas... Pasidaugink is 12 ir gausi jau nebe tokius mazus skaicius
0 4 02-08 15:29
kaMazas:
Sanchesas su Leva tai nezinau ka daro sitam sarase, nes siuo metu ju demonstruojas zaidimas tikrai nevertas tokiu atlyginimu
jeigu visų algos nuo žaidimo realiu laiku priklausytų, o ne pasirašant kontraktą labai jau palengvėtų klubų savininkų reikalai o šiaip labai nekorektišką sančesą ir lewandovskį lygint, pastarasis be konkurencijos praeitais metais rezultatyviausias bundėje buvo, o ir dabar ne kažkaip itin prastai lošia, nebūtų jam tos algos siūlę, būtų kas kiti pasiūlę.
8 11 02-08 13:55
Sanchesas su Leva tai nezinau ka daro sitam sarase, nes siuo metu ju demonstruojas zaidimas tikrai nevertas tokiu atlyginimu
2 1 02-09 04:35
(forza juve) dainius pruseicius rokiskio suri uzdusk pagaliau nes rokiskio karves be taves negali jai esi zofilas kaip tavo criste buk savo vietoi ladyboy;DD