Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

De Laurentiis: "Sarri įsivaizdavo, kad "Napoli" jį padarys turtingu"


2018-10-10 13:55:06 Serie A S.S.C. Napoli Maurizio Sarri

"Napoli" prezidentas Aurelio De Laurentiis ir toliau lieja nuoskaudas ant Maurizio Sarri. Italijos vicečempionų vadovas šį kartą pareiškė, kad strategas naudojosi klubu lyg banku.

M. Sarri šią vasarą po trijų darbo metų paliko "Napoli" ir išvyko į Londono "Chelsea". Išsiskyrimas nebuvo pats gražiausias - jis turėjo dar dviejų metų galiojantį kontraktą, tačiau po nesutarimų su tuo pačiu De Laurenttisu jis buvo pakeistas Carlo Ancelotti.

"Iš pradžių galvojau, kad Sarri yra treneris, kuris mūsų klube galės dirbti daug metų. Galėjau jį išsaugoti dar dviem metams dėl galiojančio kontrakto, tačiau supratau, kad visos problemos kyla dėl pinigų", - pareiškė legendinio italų kino režisieriaus sūnus.

"Žinote, keistas tas pasaulis, kur žiniasklaida vaizduoja, jog kontraktas nebeturi jokios vertės. Jūs padedate savo parašą ant sutarties, kurios vėl nepaisote.

Pasirašęs naują sutartį su Sarri jo tuometinį atlyginimą iš 700 tūkst. eurų pakėliau iki 1,5 mln. eurų. Viena kartą iš jo pačio išgirdau, kad pasirašydamas naują sutartį jis tenorėjo tapti turtingu.

Tada paklausiau savęs pačio: kur trenerio rodoma meilė pačiam miestui? Aš juo tikėjau, tačiau tuo pačiu pagalvojau, ar jis manimi nesinaudoja, kaip kokiu banku", - pridūrė kontraversiškai Italijoje vertinamas De Laurentiis.

Straipsnio įvertinimas: 3 7

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
andrius
4 31 10-10 14:56
De Laurentis didžiausias idiotas kai pvisada ) tokio lygio treneris Sari ir vos 1,5 gauna??
Zhaibas
1 15 10-10 14:58
Sarri pries Napoli treniravo visokias mazytes komandas,o ir Napoli tikrai negaudavo kosmines algos.Manau normalu jog senis norejo uzsikalti saibu seimai ir sau paciam zinant jog visa Europa megaujasi jo zaidimu ir treniravimo metodais.
her
0 7 10-10 19:48
Bandau isivaizduot: susitinka ivairiausiu klubu treneriai, Gardiolos, Maurinijus, Conte, Zidanai, K***, ir t.t. geria alu vienas Sarri kiek tu uzdirbi tam Napoli? Sarri 1.5 mln ir visi ha ha ha D Tokie laikai viena kazkokia meile miestui sotus nebusi
Tiek
0 5 10-10 16:39
difference:
Ancelotti Napolyje gauna 6 mln euru alga.Sarri chelski gauna taip pat 6 mln.Bet yra biski skirtumas.Ancelotti top treneris laimejes viska ir visur, Sarri tik kaimietis katik islindes is provincijos.
Kartais kaimietis geriau atrodo, nei mietietis atbukuse sena taktika
neitiketina
4 8 10-10 15:54
megstu serie A, megau Napoli kaip jie zaidzia europoje. bet de laurentis yra asilas. ir kada tik issizioja tada ir privemia