Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Del Bosque: "Auksinio kamuolio" rinkimai praranda vertę, kai trejetuke nėra Messi"


2018-11-30 14:00:28 Lionel Andres Messi FC Barcelona

Buvęs Ispanijos rinktinės treneris Vicente Del Bosque mano, kad "Ballon d'Or" rinkimai yra praradę savo patikimumą.

Viskas veda prie to, kad šiais metais "Auksinį kamuolį" į savo rankas paims Luka Modričius. Netikėta yra tai, kad nei Lionelis Messi, nei Cristiano Ronaldo greičiausiai nebus geriausiųjų trejetuke.

"Esu labai nustebintas, kad Lionelio ten nėra", - apie "Ballon d'Or" trijulę pasisakė Del Bosque.

"Manau, kad rinkimai praranda savo vertę, kai geriausio planetos futbolininko nėra net tarp trijų stipriausių. Tai labai keista situacija", - tęsė patyręs treneris.

"Ballon d'Or" apdovanojimas Paryžiuje bus įteiktas ateinantį pirmadienį.

Paklaustas apie šį sezoną išaugusią konkurenciją "La Liga" pirmenybėse, Del Bosque atsakė: "Labai džiugu, kad "Sevilla" yra pirmoje vietoje, o pačios pirmenybės yra gana lygios.

"Atletico", "Real" ir "Barcelona" yra tos pagrindinės komandos, tačiau mes visi ir norime matyti atviras pirmenybes."

Straipsnio įvertinimas: 14 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (28)

Vaidoshius
2 9 11-30 19:06
..:
Siaip siemet Messi forma irgi ne ispudinga, bet is kitos puses daugiau irgi nelabai kas issiskyre kad ji nustelbtu, nebent koks Mbappe scorino neblogai tiek WC tiek klube.
Messi forma neįsoūdinga, nu čia tai anekdotas Kiek tik buvo įvairių geriausią formą demonstruojančių žaidėjų šiuo momentu (SkySports ir t.t. ) Messi visur pirmas, tai ta prasme, kas Messi būtų įspūdinga? 1x11 aplošt?
Vaidoshius
12 18 11-30 17:18
Šiukšlės, atsipeikėkit su tuo Eurovizijos konkursas=geriausias futbolininkas, išjunkit tą debilą vieną kartą, kiek galima save apgaudinėt. Visas futbolo pasaulis be portugalų ir kelių Tapinaldo inkaro bendraklubių, nes kiti Messi geriausiu istorijoje vadina, juokiasi iš šito reklaminio "aš labai nuskriaustas" konkurso ką Del Bosque eilinį kartą patvirtino. Jei duotų apdovanojimą geriausiam kasmet gautų Messi, bet tai būtų neteisinga kitų žaidėjų atžvilgiu, jie nieko negali padaryti, kad Messi eroj gimė Bet vien todėl, kad čia yra komandinis sportas ir neduoda Messiui kasmet, bet čia yra absoliučiai (net ir pačiam Messiui) po.chui, tik Arrogantnaldo šiukšlės graužikai čia bando apsimesti, kad Eurovizijos reklaminis "aš labai nuskriaustas" konkursas kažką reiškia, kai kiekvieną mielą dieną girdi "Messi geriausias" arba "Messi geriausias istorijoje".
MettaworIdpeace
10 4 11-30 21:28
Del Bosqe turbut nemate pasaulio cempionato
Marčius33
13 4 11-30 14:30
Pagal mane tai praeitais metais laimėjo Ronaldo tad jis iki pirmadienio vis dar geriausias planetos futbolininkas.