Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Derybos baigtos: D. de Gea dar bent ketverius metus vilkės "Man Utd" marškinėlius


"Manchester United" sirgaliai pagaliau gali atkimšti šampano butelį – Davidas de Gea oficialiai padėjo parašą ant naujos sutarties su klubu.

Ištisus metus sklidusios kalbos apie jo ateitį baigiasi su šia diena – 28-erių metų vartininkas "raudonųjų velnių" marškinėlius vilkės dar bent ketverius metus.

Ankstesnė jo sutartis turėjo baigtis kitą vasarą, tačiau dabartinis kontraktas galios iki 2023 metų. Į sutartį taip pat yra įtraukta galimybė pratęsti bendarbiavimą dar vienam sezonui.

"Jaučiau didžiulė privilegiją būdamas aštuonerius metus šiame klube. Dabar turiu galimybę tęsti savo karjerą čia, kuo labai ir didžiuojuosi", – sakė D. de Gea.

"Prieš atvykdamas čia net negalėjau įsivaizduoti, kad šiame klube sužaisiu daugiau nei 350 rungtynių. Mano ateities klausimas yra išspręstas, todėl viskas, ko noriu dabar, tai padėti komandai įgyvendinti tikslus – vėl laimėti titulus", – pridūrė vartų sargas.

D. de Gea prie "Man Utd" prisijungė 2011 metais – už jį tuomet Madrido "Atletico" klubui buvo sumokėta 19 mln. svarų.

Straipsnio įvertinimas: 2 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (16)

1 12 09-16 18:33
Geras United žingsnis issaugoti pagrindinius zaidejus vasara Pogba, db De Gea, bet vis del to pastarojo alga manau neatitinka jo zaidymo, bent jau sezono starte, bet gal pasitaisys sezonas ilgas...
daydreamS
1 0 09-17 08:51
Geras vartininkas
12 7 09-16 19:59
Sako sampano sampans gersim kaip United los del kazko,o db geda net rungtynes ziuret ir skaityt straipsnius apie zlugusy United,gerai kad seis metais yra Zidano ir Lampardo sou tai uzgos United tragedija 10 metu sude ir jokios sviesos nematyti.Baisu .
LaisvasVejas
13 8 09-16 18:26
Kas iš to kad pasirašė sutartį 4-iems metams užsimanys kitais metais varyti į kokį Reala ar psg ir viskas
12 1 09-16 21:14
Prastas jis vartininkas. Reikejo stum uz geras bapkes ir imt kita