"DFB Pokal": Įspūdinga drama Dortmunde baigėsi "Werder" pergale po 11 m. baudinių serijos

Antradienio vakarą buvo sužaisti keturi Vokietijos taurės aštuntfinalio susitikimai.

Dramatišką pergalę  po 11 m. baudinių serijos iškovojo "Werder" futbolininkai, kurie iš turnyro eliminavo Dormundo "Borussia". Po sužaistų 120 minučių rungtynių švieslentėje degė rezultatas 3:3.

"Werder" į priekį išsiveržė pačioje rungtynių pradžioje, kuomet 5-ąją minutę po standartinės situacijos kamuolį į vartus nukreipė M. Rashica. Po šio įvarčio žaidimo kontrolę perėmė Dortmundo ekipa, kuri rezultatą išlygino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai įvartį baudos smūgiu pelnė M. Reusas

Antrajame kėlinyje komandos liko be įvarčių, nors pasižymėti progų turėjo tiek viena, tiek kita ekipa. Veiksmas persikėlė į pratęsimą.

Papildomą laiką vangiai pradėjusi "Borussia" vis tik pasiekė savo įvartį pirmojo pratęsimo kėlinio pabaigoje, kai pasižymėti sugebėjo C. Pulisicas. "Werder" nepalūžo ir 108-ąją minutę rezultatą išlygino C. Pizarro.

113-ąją minutę atrodė, kad lemiamą žodį tarė "Borussia" gynėjas A. Hakimi, tačiau "Werder" 119-ąją minutę dar kartą išlygino rezultatą, kai įvartį pelnė M. Harnikas, kuris ir pasiuntė komandas mušti 11 m. baudinius.

Baudinius užtikrinčiau mušė "Werder" futbolininkai, kurie realizavo visus keturis smūgius ir laimėjo seriją 4:2.

Netikėtai iš turnyro pasitraukė "Bayer" ekipa, kuri 1:2 nusileido antroje Vokietijos futbolo lygoje rungtyniaujančiai "Heidenheim" komandai.

"Bayer" futbolininkai pirmieji džiaugėsi įvarčiu, kai 44-ąją minutę kamuolį į vartus siuntė J. Brandtas.

Antrajame kėlinyje įvarčius mušė jau "Heidenheim": 47-ąją minutę pasižymėjo N. Dovedanas, o 72-ąją - M. Multhaupas.

Į ketvirtfinalį taip pat žengė "Hamburger SV" bei "Paderborn" ekipos.