"DFB Pokal": "RB Leipzig" ir "Hamburger" žengė į pusfinalį

Antradienį sužaisti du Vokietijos taurės ketvirtfinalio susitikimai.

Dramatiškai į pusfinalį pateko "RB Leipzig" ekipa, kuri išvykoje tik po pratęsimo 2:1 įveikė "Augsburg" futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė 74-ąją minutę po T. Wernerio įvarčio, tačiau jau per pridėtą teisėjo laiką rezultatą išlygino A. Finnbogasonas ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pačioje pratęsimo pabaigoje "RB Leipzig" gavo teisę mušti 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo M. Halstenbergas.

Po šio smūgio "Augsburg" nebeturėjo laiko atsitiesti ir į pusfinalį žengė "RB Leipzig".

Kitose rungtynėse į pusfinalį žengė "Hamburger" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 2:0 įveikė "Paderborn" futbolininkus.

"Hamburger" į pergalę vedė P. Lasogga, kuris pelnė abu ekipos įvarčius 54-ąją bei 68-ąją minutėmis.