Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Di Francesco: "Jeigu būčiau "Real" sirgalius, nepergyvenčiau dėl Ronaldo netekties"


Vyriausiasis "Roma" komandos treneris Eusebio Di Francesco "Santiago Bernabeu" stadione gavo skaudžių pamokų - jo vadovaujami "romėnai" UEFA Čempionų lygoje rezultatu 0:3 nusileido Madrido "Real" vienuolikei.

"Baltieji" dominavo nuo pirmos iki paskutinės minutės. "Roma" komandai šiose rungtynėse sunkiai sekėsi kurti progas, o prie savo vartų žaidimu neblizgėjo nei Kostas Manolas, nei Federico Fazio.

Po rungtynių Di Francesco teigė, kad pamatė tą Madrido "Real" komandą, kurios ir tikėjosi šioje dvikovoje.

"Jeigu būčiau Madrido "Real" sirgalius, tikrai nesijaudinčiau dėl to, kad komandoje nebėra Cristiano Ronaldo", - apie tvirtą ekipos branduolį kalbėjo strategas.

"Dar prieš rungtynes tikėjausi, kad jie bus puikūs. Jie tai jau įrodė ne viename šio sezono susitikime. "Real" turi užtektinai aukšto lygio žaidėjų, kurie kompensuotų Ronaldo netektį. Šioje komandoje rungtyniauja vien tik čempionai", - gerų žodžių varžovams negailėjo sunkiai šį sezoną su "Roma" pradėjęs Di Francesco.

Strategas vėliau sulaukė jau tradicija tampančio klausimo - kuriam žaidėjui skirtų "Ballon d'Or" apdovanojimą.

"Manau, kad Modričius padarė absoliučiai viską, ką galėjo tiek su Madrido "Real" klubu, tiek su Kroatios rinktine. Jo pasirodymas pasaulio čempionate buvo neįtikėtinas. Esu tikras, kad bet kuris "Real" žaidėjas būtų vertas šio apdovanojimo", - užbaigė specialistas iš Italijos.

Straipsnio įvertinimas: 6 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Fanas
4 41 09-21 00:21
Jau cia senei visiema kas supranta futbola aisku, kad Penaldo neturi jokios itakos rezultatams. Visai kitoks futbolas pas reala dabar. Zaidzia daug ivairesni, maziau nuspejama futbola. Juventusas ir be tapinaldo dominavo Italijoj, isejus Sari is Napolio realu kad dominuos ir siemet. Penaldo itakoja tik klubo populiaruma, bet tikrai ne vaizda aikstei.
2 20 09-21 09:20
Kaubojus:
Aš nors ir Barcos fanas, bet net ir man smagiau žiūrėt į Realą, kai Ronaldo išėjo. Žaidėjai atrodo daug gyvesni, gražu žiūrėt į žaidimą.
Ar jūs tikrai galvojat, kad komandos žaidimo braižas priklauso nuo vieno žaidėjo, o ne nuo trenerio??? Realo žaidimas pasikeitė, nes išėjo Zidane, o ne dėl to, kad išėjo Ronaldo
Kaubojus
2 18 09-21 07:44
Aš nors ir Barcos fanas, bet net ir man smagiau žiūrėt į Realą, kai Ronaldo išėjo. Žaidėjai atrodo daug gyvesni, gražu žiūrėt į žaidimą.
ggf
0 13 09-20 23:40
Ir nepergyvenam,benzas dabar atsigauna,bale irgi,asensio tikrai geras arkliukas. Tiesiog wow dabar komanda.
Zd
2 10 09-20 23:12
Taip atsiliepe apie real lyg palikdamas ateityje atviras duris vadovaut madridui