Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

Didžiausi C. Ronaldo rėmėjai sureagavo į galimą išprievartavimo skandalą, "Juventus" savo žinute pribloškė visuomenę


alfa.lt 2018-10-05 12:51:41 Cristiano Ronaldo Juventus FC

Nors Cristiano Ronaldo paneigė bet kokius praėjusią savaitę pasklidusius kaltinimus išprievartavimu, vienam daugiausiai pasaulyje uždirbančių atletų ši situacija gali atsirūgti.

Vienas pagrindinių portugalo rėmėjų, amerikiečių aprangos gamintoja „Nike“, išplatino pranešimą, kuriame teigia, jog yra „giliai susirūpinusi dėl žaidėjui mestų kaltinimų“. Pranešama, jog kompanija, su kuria C. Ronaldo yra sudaręs beveik milijardo JAV dolerių sutartį, ketina ir toliau sekti šią situaciją bei po kiekvienos naujos žinios vertinti ją iš naujo.

Be „Nike“, į C. Ronaldo liečiantį skandalą sureagavo ir kitas žaidėjo rėmėjas – „EA Sports“. Žaidimų milžinės atstovai britų dienraščiui „The Independent“ patvirtino, kad stebi portugalo situaciją ir ketina į ją reaguoti.

„Matėme naujausius pranešimus, kuriuose kaltinamas C. Ronaldo. Atidžiai stebime šią situaciją, kadangi norime, jog mus reprezentuojantys atletai atitiktų mūsų propaguojamas vertybes“, – tikino „EA Sports“ atstovas.

Kaltinimai išprievartavimu pasklido praėjusią savaitę, o juos atskleidė vokiečių „Der Spiegel“. Šiam dienraščiui informaciją atskleidė amerikietė Kathryn Mayorga, tikinanti, kad C. Ronaldo ją išnaudojo 2009-aisiais Las Vegase. Pasak moters, su portugalu ji susitiko viename iš šio JAV miesto kazino, o vėliau jis ją išprievartavo savo viešbučio apartamentuose.

Nors po kelių mėnesių nuo incidento K. Mayorgos ir C. Ronaldo atstovai susitarė dėl tylos, už kurią portugalas amerikietei sumokėjo 375 tūkst. JAV dolerių, dabar ji tikina, kad šio susitarimo laikas baigėsi, ir pasiryžo viešai iškloti visą tiesą.

Pats C. Ronaldo visą šią situaciją vadina „netikromis naujienomis“, kuriomis siekiama pasinaudoti jo vardu. Futbolininkas instagrame įkėlė vaizdo įrašą, kuriuo paneigė kaltinimus.

Ginti savo vasaros pirkinio stojo ir pats Turino klubas. Neseniai jis išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad per mėnesius, praleistus Italijoje, C. Ronaldo „demonstravo išskirtinį profesionalumą ir atsidavimą, vertinamą visų „Juventus“ narių“. Ši klubo žinutė papiktino dalį visuomenės, nes ja lyg ir buvo norima pasakyti, kad tai, ką galbūt padarė futbolininkas prieš mažiau nei 10 metų, neturėtų būti susiję su dabartiniu jo požiūriu ir vertybėmis.

 


„Juventus“ klubui išplatinus gana skandalingą pranešimą, Twitter tinkle kilo tikra nuomonių audra:

 

 

 

 

Straipsnio įvertinimas: 6 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (17)

Benderis
6 29 10-05 16:48
jis jos nepagrobe - tokio kaltinimo nera - ji pati atejo i jo apartamentus savo noru.. nu pasibarskino.. nu mazai babkiu gavo kekse.. gavo daugiau.. dabar baigesi.. na.. cia kaip ir viskas aisku.. jei jau butu isprievartauta ir rupetu moteriai jos garbe - neuzsciauptu jokie pinigai to.. o dabar.. pasimelzt babkiu atvare vel.. o tas posakis - jau nebetylesiu daugiau ir pasakysiu viska - tai epic.. D
FootballMode1
2 7 10-05 19:44
Siaip kokiu pasekmiu jinai sulauks jeigu isaiskes, kad visa tai nenutiko? Nes Ronaldo jau pajaute pasekmes. Bet kaip praeitis rodo, issiaiskinus, kad kaltinamasis to nepadare moterys lieka nenubaustos ir visa tai lieka greit pamirsta, bet Zmogui vienu ar kitu atveju juoda deme buna uzdeta visam gyvenimui. Visi tures abejoniu vienaip ar kitaip. I visa tai turi buti labai rimtai ziurima is abieju pusiu. Nes tai jau tampa nekontroliuojama ir vyrai tuoj bijos vien zvilgsniu paziuret. Per ta lyciu lygybe kuria agituoja moterys, pasidare taip, kad vyrai tapo silpniaja lytim ir jokios lygybes jau nebera.
Tiesto
 Tiesto
0 4 10-05 18:09
Merktų tai pačiai kaip Messis visą gyvenimą ir nebūtų problemų. Bet kam tada tie milijonai iš kitos pusės...
 Sauge
5 5 10-05 14:42
RapAnalDo
10 6 10-05 13:34
Žmonės spaudžiat raudona ant mano komentaro tik todėl nes esat NelaiMessi fanai