Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

D.Navikas: "Vienas taškas neatspindi tikrojo "Panevėžio" pajėgumo"


2019-04-14 13:27:04

Šeštasis A lygos turas jau prasidėjo. Laikinojoje sostinėje „Kauno Žalgiris“ nugalėjo „Riterius“, o „Stumbras“ įveikė „Žalgirį“. Sekmadienį uostamiestyje kovos „Atlantas“ ir pirmąją pergalę siekiantis iškovoti „Panevėžys“, o Marijampolėje „Sūduva“ kausis su praėjusiame ture pergalės skonį pajutusia „Palanga“.
 
Klaipėdos „Atlanto“ sezono startas nebuvo toks, kokio tikėjosi komanda ir sirgaliai - pirmame ture iškovota pergalė, tačiau vėliau patirtos keturios nesėkmės. Šią serija bus bandoma nutraukti rungtynėse su kol kas taip pat nežibančia „Panevėžio“ ekipa, tačiau uostamiesčio komandos vyriausiojo trenerio asistentas Donatas Navikas mano, kad lengva tikrai nebus.
 
„Nors varžovai turnyrinėje lentelėje ir turi tik vieną tašką, bet tai neatspindi tikrojo jų pajėgumo. Jie tikrai žaidžia gerą futbolą, rungtynėse prieš „Palangą“ buvo verti iškovoti pergalę. Mes turime tris taškus, jie turi vieną - manau, kad dvikova bus labai atkakli, nes abi komandos neturi kur trauktis.“.
 
Panevėžiečių gretose rungtyniauja nemažai futbolo gerbėjams gerai pažįstamų žaidėjų. Viena iš pagrindinių užduočių klaipėdiečiams - neleisti varžovams aikštėje jaustis laisvai ir sustabdyti panevėžiečių lyderius. 
 
„Varžovų komandoje netrūksta patyrusių žaidėjų, bet rungtynes ne visada laimi patirtis. Ruošdamiesi rungtynėms akcentuojame Panevėžio ekipos žaidėjus, kurie gali individualiomis pastangomis pakeisti rungtynių eigą, stengsimės neduoti jiems daug laisvės ir bandysime primesti savo žaidimą. Bet tai yra futbolas, viskas priklauso nuo detalių.“.
 
Rungtynėms prieš „Panevėžio“ ekipą uostamiesčio komanda ruošiasi pilnos sudėties. Traumų nėra patyręs nei vienas futbolininkas, todėl į aikštę „Atlantas“ žengs stipriausios sudėties. Anot D. Naviko, labai svarbu, kad žaidėjai aikštėje atiduotų visą save ir tai gali būti komandos raktas į pergalę.
 
„Po eilės nesėkmingų rungtynių vaikinams reikia susitvarkyti su psichologija, išeiti į aikštę ir žaisti taip, kaip jie moka. Atsidavimas šiose rungtynėse turi būti didesnis, nei šimtas procentų. Tai gali būti mūsų raktas į pergalę.“.
 
Rungtynės tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir „Panevėžio“ komandų Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadione vyks šį sekmadienį, balandžio 14 dieną. Rungtynių pradžia - 15:00 valandą.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes