Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Dortmunde sieną pastatęs Ter Stegenas: "BVB galėjo įmušti ne vieną įvartį, džiaugiamės dėl taško"


"Barcelona" po nulinėmis lygiosiomis pasibaigusių pirmųjų UEFA Čempionų lygos rungtynių rūbinėje turėjo bučiuoti Marc-Andre ter Stegeno rankas.

Antradienį vakare katalonai stojo į kovą su Dortmundo "Borussia". Ne vieną progą turėję BVB futbolininkai liko ir be įvarčio, ir be pergalės, tačiau šeimininkų neišgąsdino varžovų gynyba – juos į neviltį varė tik Ter Stegenas.

Vartininkas atrėmė keturis į pavojingus smūgius ir taip pat sustabdė Marco Reusą nuo 11 m. žymos.

"Jie turėjo ne vieną puikią progą", – varžovų pranašumą puolime pripažino Ter Stegenas.

"Mes nebuvome itin organizuoti. Žaidžiant taip prieš tokį varžovą, sunku išvengti prie vartų tokio pavojaus, kokį turėjome šiandien. Esu laimingas pasiimdamas tašką.

Nežaidėme prastų rungtynių, tačiau žinome, kur turime patobulinti savo žaidimą. Galų galiausiai, taškas abiejų komandų atžvilgiu yra teisingas", – kalbėjo vartininkas.

Paklaustas apie 11 m. baudinį, Ter Stegenas atsakė: "Reusas neturi vienos smūgio krypties, todėl sunku buvo kažką nuspėti. Tiesiog jaučiau, kad jis muš į kairę ir džiaugiuosi, kad sugebėjau atremti."

Straipsnio įvertinimas: 8 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (34)

daydreamS
1 12 09-18 14:09
BVB tikrai geriau zaide, nepasiseke tiesiog... bet ner ko noreti, Barcelonoje daug pagrindiniu zaideju traumuotu
TomasHalaMadrid
11 13 09-18 13:50
To XXXX tai tu pasimetes kauselis esi...Asilo berete taisykles yra tokios...Pendeliai kartojamas tuo atveju jei vartininkas anksciau laiko iseina is vartu juostos arba zaidejams anksciau laiko ibega i varatariaus aikstele spiriant pendeli...Vakar tos 2 taisykles ir buvo pazeistos tavo barsos.Taip,kad islysk tu is to paralelinio rozinio akiniu pasaulio ir nemazink barcos su dar visokiais issigalvotais marazmais apie arbitrus...Taisykles issiaiskink futboliste tu
0 0 09-19 15:17
Šiaip pendelį permušt turėjo , akivaizdžiai Ter Stegen paliko vartų liniją per anksti viena koja privalo būti ant linijos ,o buvo abi prieš linija , ir trys barcos žaidėjai kirto į naudos aikštelė prieš Reus skiriant kamuolį , Teisėjų geras darbas į barcos nauda .