Draugiškose rungtynėse latviai sutriuškino "Atlantą"

Klaipėdos „Atlantas“ per rinktinių pertrauką sužaidė kontrolines rungtynes su Ventspilio „Ventspils“ ekipa ir pralaimėjo Latvijos klubui 1:5 (0:2).

Vienintelį įvartį „Atlantui“ 80-ąją minutę pelnė Donatas Kazlauskas, be to, antrame kėlinyje aikštėje pasirodė po traumos atsigavęs vienas iš komandos lyderių bei kapitonas Andrius Bartkus.

„Atlantas“ mačą pradėjo tokios sudėties: L. Paukštė, M. Kaliadka, L. Artimavičius, D. Beskorovainas, L. da Silva, D. Šiuša, G. Žukauskas, J. Pejičius, A. Kočas, T. Labukas, V. Kendešas.

Po nesėkmingai susiklosčiusio mačo Klaipėdos klubo strategas Algimantas Briaunys išskyrė nuvylusį gynėjų žaidimą bei teigė, jog toks prastas jo auklėtinių pasirodymas galėjo sukelti daug klausimų „Palangos“ trenerių štabui.

„Mes keturias dienas stipriai ruošėmės, buvo ciklas ir krūvio fone pasirinkome gana stiprų varžovą, neapskaičiavome jėgų. Iš penkių įvarčių keturis „atsivežėme“ patys, labai grubios gynėjų klaidos ir čia nieko nepadarysi. „Ventspils“ – gera komanda, buvo sunku su jais žaisti. Mums tai gera pamoka, didelių pretenzijų nėra. Kaip mokame, taip ir žaidžiame.

„Palangos“ skautai matė mūsų žaidimą. Gal vienas iš tokių variantų. Slaptas ginklas: sumaišėme patys tiek, dabar niekas nesupras“, – juokavo A. Briaunys.

5-ojo turo akistata tarp „Atlanto“ bei „Palangos“ įvyks kovo 30-ąją dieną. Mačo pradžia Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje – 18 val.