Draugiškose rungtynėse "Panevėžys" nusileido Latvijos komandai

Marijampolėje vykusiose draugiškose rungtynėse jėgas išbandė FK „Panevėžys“ ir FK „Valmiera“. Susitikimą rezultaty 4:2 laimėjo Latvijos ekipa. „Valmiera“ atsirevanšavo už sausio mėnesio pabaigoje patirtą pralaimėjimą 3:4.

Mačo pradžia panevėžiečiams prasidėjo nesėkmingai. Jau 2-ąją rungtynių minutę, suklydus gynėjams, „Valmieros“ žaidėjas smūgiu galva pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Po penkų minučių, pakėlus prie varžovų vartų kampinį, Vytas Gašpuitis turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, bet „Valmieros“ vartininkas išgelbėjo komandą. Dar vieną puikią progą pasižymėti panevėžiečiai turėjo 18-ąją susitikimo minutę. Rafaelis Ledesma tiksliu perdavimu išvedė Tadą Eliošių vieną prieš vieną su varžovų vartininku, bet panevėžietis iš 5 metrų nuotolio nesugebėjo pelnyti įvarčio.

38-ąją mačo minutę FK „Panevėžys“ vartininkas Marius Suvaizdis išgelbėjo savo komandą nuo antrojo įvarčio, kai vienas prieš jį buvo atsidūręs „Valmieros“ futbolininkas.  Po dviejų minučių Latvijos klubo žaidėjai surengė greitą kontrataką, o panevėžiečiai savo baudos aikštelėje neleistinai pargriovė  varžovų žaidėją. Arbitro paskirtą 11 metrų baudinį „Valmieros“ futbolininkas tiksliai realizavo, o poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ komandai atsiliekant 0:2.

Antrojo kėlinio pati pradžia panevėžiečiams vėl susiklostė nesėkmingai. Gaudydamas kamuolį suklydo vartininkas, o rezultatas tapo 0:3. 51-ąją susitikimo minutę „Valmieros“ baudos aikštelėje buvo pargriautas Sebastianas Vasquezas. Į varžovų vartus paskirtą 11metrų baudinį tiksliai  realizavo Paulius Janušauskas.  57-ąją mačo minutę vėl šiurkščiai suklydo panevėžiečių žaidėjas. Norėdamas kamuolį atiduoti gynėjui, futbolininkas jį perdavė varžovui, kuris, iššokęs vienas prieš vartininką, pelnė dar vieną įvartį.

Atsilikdami 1:4, „Panevėžio“ žaidėjai bandė pakeisti rungtynių scenarijų sau palankesne linkme.  66-ąją susitikimo  minutę S. Vasquezas tiksliai perdavė kamuolį ties 11 metrų P. Janušauskui, tačiau pastarojo žaidėjo smūgiuotas kamuolys praskriejo virš skersinio. Po keletos minučių prie varžovų vartų vėl buvo panaši situacija. Po S. Vasquezo iš krašto atlikto perdavimo P.  Janušauskas  iš 13 metrų nuotolio kamuolį sukirto į „Valmieros“ vartų skersinį.  Vis dėlto P. Janušauskui 77-ąją mačo minutę,  po R. Ledesmos perdavimo, pavyko iššokti vienam prieš varžovų vartininką ir jį įveikti.

Likusį iki rungtynių laiką aktyviau žaidė panevėžiečiai, bet jiems daugiau pasižymėti nepavyko. FK ,,Panevėžys“ pralaimėjo Latvijos ekipai rezultatu 2:4. Šiame susitikime daug klaidų darė visa komanda. FK „Panevėžys“ treneriai savo žaidėjus išbandė ne tik tose pozicijose, kur jie yra įpratę rungtyniauti, bet ir kitose.

Draugišką sutitikimą su „Valmiera“ panevėžiečiai rungtynes pradės tokios sudėties: Marius Suvaizdis, Vytas Gašpuitis, Pavelas Krukas, Lukas Čerkauskas, Mantas Fridrikas, Aleksandras Erkinas, Tautvydas Eliošius, Paulius  Janušauskas, Tadas Eliošius, Tomas Salamanavičius, Rafaelis Ledesma.

Po keitimų aikštėje pasirodė  Šarūnas Jurevičius, SebastiansVasquezas, Ernestas Veliulis, Andrejus Karvackis, Sigitas Urbys, Titas Aukštuolis, Edvardas Tamulevičius

Paskutines kontrolinės rungtynės FK „Panevėžys“ žais namuose šeštadienį, vasario 23 dieną. Panevėžiečiai Žemynos progimnazijos stadione susitiks su Kauno „Hegelmann Litauen“. Rungtynės prasidės 14 valandą.