Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

D.Šernas: "Pamatėme lenkų lygį" (VIDEO)


2018-06-13 08:41:09

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė nesėkmingai užbaigė birželio kontrolinių rungtynių ciklą - 0:4 nusileido Lenkijos rinktinei. Po rungtynių Lietuvos rinktinės žaidėjai teigė, kad lenkai pademonstravo kito lygio futbolą.

„Mes žaidžiame kitokiuose lygiuose, nei jie. Lenkai rungtyniauja aukščiausio lygio komandose. Kai treniruojiesi ir žaidi gerose komandose, tai automatiškai ir tavo žaidimas tampa geresnis, progų realizacija yra geresnė“, – tvirtino Lietuvos rinktinės saugas Arvydas Novikovas.

„Žaidėme prieš stiprius varžovus, kurie už kelių dienų pradės kovas pasaulio čempionate. Jie parodė savo jėgą, o mums dar yra daug kur tobulėti“.

Daugiausia progų šiame mače turėjęs puolėjas Darvydas Šernas sakė: „Gaila, kad tai buvo tik progos, o ne įvarčiai. Lenkai turi aukšto lygio komandą, aukšto lygio vartininkus. Dariau viską, kad įmuščiau, bet...“.

Puolėjas teigia, kad Lietuvai dar reikia labai daug dirbti norint išauginti aukšto lygio žaidėjus.

„Dirbome daug, tačiau kai tokie rezultatai, nuotaikos – prastos. Pamatėme lenkų lygį, žinome, kokiuose klubuose žaidžia. Manau, kad sunku teisti Lietuvos futbolininkus, nes lenkų lygis žymiai aukštesnis, reikia daug dirbti ir tikėtis, kad ateityje turėsime tokių žaidėjų kaip Robertas Lewandowski“, – sakė D.Šernas.

 

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Azza
 Azza
0 15 06-13 10:25
Tai vis dėl to ar pasimėgavote, vyrai?
Expery
4 18 06-13 10:21
Su sernu galima sutikti, matosi ciuvas pergyvena ir atiduoda save visa. Novikovo gaila, irgi stengiasi prasimusti i aukstesni lygi, nervuojasi kai kazkas nesiseka, stengiasi buti ko geresnis, ko nepasakysi apie kitus futbolininkus, kuriems Zalgiris ar kazachstano lyga tai kazkas wow.
Topas
0 10 06-13 13:02
Pamatėme IRANO,LENKŲ LATVIŲ lygius, visa laimė, kad LFF to ir pakanka, pasižiurėti rinktinių lygius. Pats laikas jau sukovot su GIBLARTARU, SAN MARINU IR MALTA ir pasižiūrėt Jų lygį. RIP
tarnas Danyla
1 10 06-13 09:33
amzinai perspektyvus kai kurie...
Lenku
0 4 06-13 12:45
Lygis visada aukstas buvo,mes pamateme musu lygi o ne lenku! Buvo laikai rinktine ir lenkus patvarkydavo zinoma musu lygis buvo geresnis!dabar totalus dugnas!