Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

D.Simeone ciklas "Atletico" ekipoje artėja prie pabaigos?


Treneris Diego Simeone jau yra tapęs Madrido "Atletico" simboliu, tačiau netrukus stratego karjeroje gali įvykti permainos.

"Mirror" ir "Marca" praneša, jog "La Liga" komandos vadovai ir pats strategas nėra patenkinti besiklostančia situacija ir gali nuspręsti pasukti pokyčių keliu.

Tarpsezonio metu lyderį A.Griezmanną praradęs klubas Ispanijos čempionate užima tik šeštą vietą ir ši pozicija netenkina abiejų pusių.

D.Simeone paslaugomis domisi ir Londono "Arsenal" komanda.

Specialistas Madride dirba nuo 2011 metų ir yra iškovojęs septynis trofėjus, tarp kurių - vieną "La Liga" čempionų titulą.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (18)

0 4 12-05 22:23
Legendinis zaidejas ir geras specialistas
8 5 12-05 13:45
Esmė, kad Simeone kaip exgynėjas savo komandoje taiko gynybinį žaidimą ir bando išsaugoti vieno įvarčio pranašumą. Tai dažnai baigiasi nenumatytomis lygiosiomis kas ir stabdo komandos progresą. Prie Griezmano žaisdavo dažnai kontratakomis ir tas veikė. To paties tikėjosi iš Joao Felix, bet jis matosi dar nepritapęs prie komandos ir neatlaiko jam keliamo spaudimo. Dabar prie tokios sudėties ir kelių žaidėjų traumų Atletico kaip matome turi problemų. Simeone turėtų susimažinti algą ir paskirstyti ją geresniems o ne vidutiniokų transferams.
24 2 12-05 11:52
Vapse visiems ***