Visos rungtynės
Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Du "Barcelona" naujokai sumušė istorinį "Real" transferų rekordą


2018-01-07 14:57:24 La Liga Real Madrid C.F. FC Barcelona

Futbolo sirgalių susižavėjimą savo akademijoje išugdytais talentais kėlusi "Barcelona" pastaruoju metu kaip ir daugelis kitų Europos komandų turi patuštinti kišenę naujiems žaidėjams.

Naujausiu "Barcelona" pirkiniu tapo Philippe Coutinho, už kurį per ketverių metų laikotarpį bus išmokėta 160 mln. eurų suma. Iš viso šį sezoną, skaičiuojant vasaros ir šios žiemos žaidėjų perėjimus, Katalonijos komanda jau išleido 312,5 mln. eurų.

"Barcelona" praėjusią vasarą už 105 mln. eurų Neymarą pakeitė Prancūzijos futbolo talentu Ousmane Dembele. Priklausomai nuo futbolininko rezultatų bendra transfero suma gali katalonams atsieiti iki 145 mln. eurų.

"Marca" paskaičiavo, kad P. Coutinho ir O. Dembele transferai, įskaičiuojant ir bent vieno futbolininko papildomų bonusų kainą, sumušė istorinį "Real" pinigų pasišvaistymą 2009-10 metų sezone, kada naują erą Madrido komandoje pradėjo Florentino Perezas.

F. Perezas 2009 metų vasarą naujiems pirkiniams išleido įspūdingą 257 mln. eurų sumą. Tada ryškiausias naujokas buvo Cristiano Ronaldo, kuris kainavo tuometinius rekordinius 94 mln. eurų.

Taip pat komandą tada papildė Kaka (64 mln.), Xabi Alonso (35 mln.), Karimas Benzema (35 mln.) ir dar keletas gerokai pigesnių futbolininkų.

Po šio sezono transferų "Real" daugiau panašių sumų išleisti nebesiryžo, tačiau du kartus išleido įspūdingas sumas už du žaidėjus - Garethą Bale'ą (100 mln.) ir Jamesą Rodriguezą (85 mln.).

Savo ruožtu "Barcelona" šį sezoną už 312,5 mln. eurų į komandą pasikvietė šiuos žaidėjus: Coutinho (120 mln./ 40 mln.), Dembele (105 mln. / 40 mln.), Paulinho (40 mln.), Nelsoną Semedo (30,5 mln.), Gerardą Deulofeu (12 mln.) ir Marloną Santosą (5 mln.).

"Barcelona" tapo daugiausiai šį sezoną naujiems pirkiniams išleidusi komanda Europoje. PSG būtų sumušusi šį rekordą, tačiau Kyliano Mbappe atvykimas į Prancūzijos sostinę nėra įskaičiuotas - už jį pilna transfero suma bus sumokėta kitą vasarą.

Straipsnio įvertinimas: 2 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Galvok
6 50 01-07 15:33
Barsukas:
Blt pamenu kaip visi lojo ant realo kad kokias saibas moka uz zaidejus.. atsiverskit db barselonos transferus,nu kosmosai aisku nors pasiteisintu.. bet nu neberealu visiskai..
Tau reikėtų suvokti, kad tada 85 mln kainavo tokie žaidėjai kaip Ronaldo, o dabar 75 mln. mokami už Van Dick'us. Transferu rinka visai pasikeitė.
Matijoshius
8 36 01-07 16:26
Chebra, nepulkit mano drauguzio Vaidoshiaus. Jis irgi pasitasko saibom. Va vakar uzejo I Jonavos alubari ir sakydamas "visiems alaus" teske 5 eurus ant baro
Lok
6 33 01-07 15:45
O Vaidai ka tu taskai? Zuvu galvas fabrike.
h
3 21 01-07 15:32
jei nebutu alahai ateja su pinigais, tai nebutu tokios sumos
Extra
5 20 01-07 15:38
Kalba ne apie sumas, ne apie arabus, o apie tai, kad Barca visada didžiavosi su savo La Masia produkcija, reiškėsi, kad yra klubas, kuris verčiasi iš savo turimų resursų (t.y akademijos auklėtinių), o dabar žengia visiškai tų pačių arabų keliu - perka labai reikalingą/norimą žaidėją už tiek, kad jis būtų įsigytas. Tai kuo dabar buvo kaltas Realas, kad neužaugina auksinės kartos? Reikėjo greitų rezultatų ir pirko už tuos milijonus žvaigždes, kurios ne visida nešė naudos, bet esmė buvo tame, kad reikėjo greitų rezultatų ir būtent tokiu modeliu buvo pasitelkta tai daryti. Pasikartoju, rezultatų greitų tai neatnešė, bet tas pats vadinamas f*** Bale'as labai stipriai prisidėjo prie dviejų ČL titulų, apart praeito sezono, kai absoliučiai buvo izoliuotas traumų.