• "Panevėžį"
  • "Palangą"
  • A lygos čempionatu nesidomiu

Dukart atsilikinėję "Borussia" futbolininkai po intensyvios kovos palaužė "Bayern"

Vokietijos čempionato 11-ajame ture susitiko du šalies grandai - "Borussia" ir "Bayern".

Po itin intensyvios ir rezultatyvios dvikovos namuose triumfavo Dortmundo "Borussia" futbolininkai. Net du kartus šiose rungtynėse pirmavo bavarai, tačiau BVB sugebėjo varžovams atsakyti į visus išpuolius ir pasiekti pergalę rezultatu 3:2.

Pirmąjį mačo įvartį pirmajame kėlinyje pelnė svečių puolėjas Robertas Lewandowski išvesdamas bavarus į priekį. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebuvo pelnyta.

Antrojo kėlinio pradžioje baudinį realizavo Marco Reusas išlygindamas rezultatą. Lygybė rungtynėse nesilaikė ilgai, dar kartą pasižymėjo R. Lewandowski.

Po šio smūgio šeimininkai pasižymėjo dar du kartus, po kartą M. Reusas ir po keitimo pasirodęs P. Alcaceras, taip išplėšdami pergalę 3:2.

Po pergalės "Borussia" įtvirtino savo lyderio poziciją. Savo ruožtu trečioje vietoje esantis "Bayern" nuo BVB jau atsilieka septyniais taškais.

"Borussia" 3 : 2 "Bayern"
26 [0:1] R. Lewandowski
49' [1:1] M. Reus
52' [1:2] R. Lewandowski
67' [2:2] M. Reus
72' [3:2] P. Alcacer

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (17) Seniausi (17) Geriausi (17) Anoniminiai (17)

1 18 11-10 21:37
Geras mačas gaila nesėkmingas ,su pergale BVB !
Asirgitawe
1 13 11-10 21:29
Jau galvojau Lewa paskutinę min išlygino, bet nuošalė. Wow kokios rungtynės. Sancho pirmam kėlinyj grybą pjovę, bet antram taip sprintino. Jam dar tik 18 metų.
Vaidoshius
9 16 11-10 21:53
Bundej geriausi fanai, BVB geriausi pasaulyje, čia nieko naujo nepasakysiu. Su malkinės sąvartyno apsimyžusiais latrais net lyginti gėda. Bunde manau pati patrauklausia savo žaidimo stiliumi neutraliam žiūrovui ir ką dar pastebėjau, kad ten ko gero geriausia padėtis su teisėjavimu visam pasaulyje. Neatsimenu kažkokių didelių skandalų (klaidų pasitaiko visiems), tik puikus futbolas. Gaila, kad tik Bayernas taip atitrūkęs finansiškai praktiškai sunaikinęs konkurenciją kovoje dėl titulo, bet galbūt šiemet pavyks įnešti intrigos