Duobė gilėja: "Atletico" neįveikė "La Liga" autsaiderių

Madrido "Atletico" duobė Ispanijoje gilėja – Diego Simeone auklėtiniai 21-ajame "La Liga" pirmenybių ture liko be pergalės kovoje su autsaideriais.

Ketvirtadienį iš Karaliaus taurės sensacingai išmesta "Atletico" ekipa namuose nesugebėjo palaužti "Leganes" vienuolikės – 0:0.

"Atletico" ekipai pirmasis kėlinys buvo ypač blankus. Kitoje rungtynių pusėje pavyko pagyvinti žaidimą, tačiau tuomet varžovai jau koncentravusi į lygiąsias ir geru žaidimu gynyboje nesudarė galimybių atsidurti kamuoliui vartų tinkle.

Paskutinės rungtynių minutės buvo ypač karštos – už laiko švaistymą antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Pichu Cuellaras. "Leganes" keitimų jau nebeturėjo, todėl vartininko pirštines turėjo užsidėti vienas iš aikštėje buvusių žaidėjų.

"Atletico" per likusias akimirkas progų nesusikūrė ir tenkinosi lygiosiomis.

Praėjusiame ture "rojiblancos" nusileido "Eibar" ekipai ir dabar po dviejų nesėkmingų rungtynių atsidūrė penktoje vietoje.

D. Simeone auklėtinių kitame ture laukia dar vienas išbandymas – juos "Santiago Bernabeu" stadione priims lygos lyderiai Madrido "Real".

"Leganes" po lygiųjų iš paskutinės vietos pakilo pozicija aukštyn.

Šiomis lygiosiomis pasinaudojo kita Madrido ekipa – "Getafe", įveikusi "Real Betis" pasipriešinimą, pakilo į ketvirtąją poziciją.

Dar kitose rungtynėse "Celta" ir "Eibar" išsiskyrė lygiosiomis, o "Real Sociedad" namuose pranoko "Mallorcą".

"Atletico" 0 - 0 "Leganes"
90+3' P. Cuellar ("Leganes") pašalintas iš aikštės

"Celta" 0 - 0 "Eibar"

"Getafe" 1 - 0 "Real Betis"
89' [1 - 0] Angel (11 m. baudinys)
90+5' Z. Feddal ("Real Betis") pašalintas iš aikštės

"Real Sociedad" 3 - 0 "Mallorca"
46' [1 - 0] A. Isak
58' [2 - 0] F. Gamez (į savus vartus)
81' [3 - 0] Portu