Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Džiugas" aktyviai pradėjo pasiruošimą I lygai


FC „Džiugas" reprezentacinės komandos senbuviai ir naujokai pirmai draugiškai treniruotei susirinko vasario 6 d., o jau nuo pirmadienio rimtai kibo į darbus. Fizinio rengimo etape vyrai ištvermę, greitį ir jėgą gerina ne tik stadione, bet pasitelkdami ir treniruoklių salę, aeorobikos užsiėmimus, o po viso krūvio periodiškai atgaus jėgas „Ateities" mokyklos baseine.

Su komanda treniruotis pradėjo išlikęs patyrusių ir jaunimo žaidėjų branduolys: K. Pilipavičius, M. Šliogeris, V. Polianskiy, L. Pupšys, P. Ukrinas, K. Petkus, A. Lipskis, K. Jankauskas, T. Vyšniauskas, E. Serbul, A. Rudokas, R. Gecevičius, M. Skiotis, D. Bukauskas, M. Šluta ir keletas jaunimo žaidėjų (M. Jasiulis, E. Sirutavičius).

Prie komandos pasiruošimo metu jau prisijungė ir savo vietą pagrindinėję sudėtyje bandys išsikovoti pretendentai:  vartininkas K. Bakys (Mažeikiai), gynėjai - T. Rapalavičius, A. Mika, S. Jurgilas, R. Lekiatas (FC „Šiauliai"), saugai - R. Petrikas (sugrįžtantis iš „Atlanto"), R. Lesčius („Kražantė"), M. Kurapatikinas, D. Gineitis („Atmosfera"), puolėjas V. Viktoravičius („Kražantė").

Taip pat pasirengimo etape laukiama prisijungiant jau pažįstamų, tačiau dėl traumų ar kitų priežasčių įsilieti negalėjusių žaidėjų: vartininkų M. Tupiko (FC „Šiauliai"), Jordy van de Corput („Launceston City"), gynėjo Viliaus Lapeikio, saugo Augusto Mongirdo ir keleto kitų planuojamų žaidėjų.

Numatytas draugiškų rungtynių ciklas:

Vasario 20 d. išvyka į Kėdainių „Nevėžio" stadioną;

Vasario 27 d. varžovas ieškomas, tikėtina dvikova su „Palanga";

Kovo mėnesį, per visus 4 savaitgalius vyks tradicinis pasirengimo turnyras „Žemaitijos taurė 2016", kuriame aukštesniame divizione be „Džiugo"  jau užsiregistravo FK „Šilutė", Kelmės „Kražantė", Gargždų „Banga", FK „Palanga" ir Radviliškio „Lokomotyvo" komandos. Atvykimą deriną dar keltas ekipų, tarp kurių svečiai iš Latvijos.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
latras
0 0 02-13 13:54
Jordy van de Corput („Launceston City"). Tai kad "FC Saulininkas-OBLT" Šiauliai