Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

E.Blažys gali būti išnuomuotas "Žalgiriui"


2007-03-21 13:37:00
Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės puolėjas %p03245 ateinantį sezoną gali pagal nuomos sutartį su Vilniaus "%c00123" atstovauti kitai sostinės ekipai "Žalgiriui". EuroFootball.lt šaltinių teigimu derybos tarp Vilniaus klubų vyko dar prieš E.Blažiui išvykstant į peržiūrą "Šiaulių" klube.

Pats puolėjas šios informacijos nepaneigė. Paklaustas, kada prasidės peržiūra "Žalgiryje", E.Blažys teigė: "Dar nežinau, dabar esu traumuotas".

Pats puolėjas patvirtino, jog norėtų žaisti Vilniaus "Žalgiryje". Šis klubas pastaruoju metu aktyviai ieško puolėjo - peržiūrose dalyvavo jau ne vienas legionierius, o šiuo metu su klubu treniruojasi slovėnas Blažas Pucas.

Tuo tarpu Vilniaus "Žalgirio" prezidentas ir vyriausiasis treneris Arminas Narbekovas kategoriškai neigė šią informaciją: "Kas toks? Blažys? Iš Jūsų pirmą kartą girdžiu. Nieko nežinau, su manim niekas nieko nederino."

Prieš savaitę E.Blažys dalyvavo praėjusiame sezone aštuntą vietą užėmusių "Šiaulių" peržiūroje ir žaidė draugiškose rungtynėse su "Vėtra".

"Klubai dėl manęs nesusitarė," - į klausimą, kodėl nepersikels į "Šiaulius", atsakė puolėjas.

Tačiau EuroFootball.lt žiniomis, derybos tarp Šiaulių ir Vilniaus klubų nepavyko, kadangi šiauliečiai norėjo žaidėją įsigyti, o "Vėtra" yra linkusi tik išnuomoti.

Šią poziciją portalui patvirtino ir "Vėtra", su kuria E.Blažys dar turi metus galiosiantį kontraktą. Tačiau praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai atsisakė komentuoti galimą puolėjo išnuomavimą kitam sostinės klubui.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes