Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

E. Canas nepatenkintas savo padėtimi "Juventus" gretose


2019-10-10 13:25:32 Juventus FC

Šansų šį sezoną "Juventus" gretose beveik negaunantis Emre Canas vis tiek sulaukė kvietimo į Vokietijos macionalinę rinktinę ir trečiadienį draugiškose rungtynėse su Argentina aikštėje praleido visas 90 minučių.

Po susitikimo vidurio saugas atviravo, kad nėra patenkintas dėl susiklosčiusios situacijos klube, tačiau tikisi, jog po pasirodymo rinktinėje sulauks savo progų ir "Juventus" gretose.

"Šiuo metu "Juventus" gretose nesu laimingas, nes negaunu pakankamai laiko aikštėje.

Praėjusį sezoną aš žaidžiau tikrai daug, ypač svarbiose rungtynėse. Be to, žaisdavau tikrai sėkmingai.

Vis tik šį sezoną aš beveik nežaidžiu. Tikiuosi, kad grįžęs po rinktinių pertraukos sulauksiu savojo šanso "Juventus" gretose.

Esu be galo dėkingas Joachimui Lowui, kuris mane pakvietė į rinktinę, nors beveik nežaidžiu savo klube. Nepaisant to, jis man suteikė šansą. Esu laimingas, nes ir vėl galėjau pajausti rungtynių skonį", - po mačo žurnalistams sakė E. Canas.

Vokietis "Juventus" gretose šį sezoną aikštėje pasirodė vos trejose rungtynėse ir iš viso sužaidė tik 78 minutes. Be to, vidurio saugas net nėra registruotas UEFA Čempionų lygos grupių etapo kovoms.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (10)

GedBuz
 GedBuz
0 7 10-10 18:04
Jis vakar gerai atrodė už vokiečius. Ypač įstrigo epizodas, kai kažkurį argentinietį ant sprinto ne vaikiškai apdėjo. Visas rungtynes atrodė užtikrintai.