Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Cavani: PSG yra daugiau nei trys žaidėjai


Edinsonas Cavani tikina, kad "Paris Saint-Germain" nėra priklausomas tik nuo jo su Neymaru bei Kylianu Mbappe sudaromos trijulės.

"Ligue 1" lyderiai šią vasarą už brazilą paklojo rekordinę 222 mln. eurų sumą, o kitąmet įvyksiantis buvusio "Monaco" talento perėjimas kainuos 180 mln.

Nenuostabu, jog tokios sumos verčia daugiausiai kalbėti būtent apie juos, tačiau, urugvajiečio teigimu, prie pergalių prisideda visa komanda.

"Mūsų stiliai yra skirtingi ir tai mums leidžia žaisti įvairiais būdais. Tai mums padeda viską gerai išpildyti", - Cavani pasakojo Goal.com.

"Daugelis žmonių kalba apie Cavani, Neymarą bei Mbappe, bet kiti žaidėjai mums padeda daryti tai, ką norime. Negalime pamiršti savo komandos draugų."

"Pradedant vartininku ir baigiant kitais futbolininkais, viskas nesisuka tik apie puolėjus - yra ir likusi ekipos dalis."

Minėto trejeto rodikliai šį sezoną yra įspūdingi, o jauniausiojo Mbappe sąskaitoje kol kas yra šeši įvarčiai bei tiek pat rezultatyvių perdavimų. Šiam 18-mečiui Cavani padeda žaidimą suprasti dar geriau.

"Man pavyko jam parodyti, jog futbolas yra taktinis žaidimas, o tai tolesnėje karjeroje jam padės tapti dar labiau visapusišku futbolininku", - pridūrė urugvajietis.

"Manau, kad taktinis aspektas žaidėjams yra labai svarbus ir būtent toks būtų mano patarimas."

"Už aikštės ribų jis yra kuklus bei geras žmogus. Jis - jaunas ir jam dar veikiausiai dar reikia daug išmokti, tačiau tai yra gyvenimo dalis."

Straipsnio įvertinimas: 8 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
g
0 10 11-07 21:04
Galanticos realiai tikrai saugai,puolėjai labai geri. Tiek prie šitu triju , ne ką blogesni ir Di Maria,Pastorė,Draksleris,Veratti ir kit.
Rox
1 5 11-08 00:39
Psg kolkas baisi jėga, MSN mano nuomone buvo šiek tiek geresnis trejetas tačiau Psg saugai aukštesnio lygio, kas leidžia puolėjams daug geriau atsiskleisti, vien ką sako di Maria su draxleriu ant suolo, turbut tokiais žaidėjais galejo pasigirti ant suolo tik real, kol neišsiuntė į chealsea ar Bayern. Bus įdomu kaip seksis CL. Viską gali sugadint nebent pačiu žaidėju išsidirbinėjimai ar pykciai, jei ne trijų metu bėgyje turėtų kelti CL taure.
hematogenas
2 2 11-08 13:08
Taip, dar yra maišas arabų pinigų.