Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Hazardas: "Ballon d'Or" apdovanojimo nusipelno "Liverpool" žaidėjas"


2019-11-25 11:57:44 Eden Hazard Liverpool FC

Edenas Hazardas "Ballon d'Or" apdovanojimą atiduotų vienam iš "Liverpool" klubo atstovų.

"Le Parisien" laikraščiui interviu davęs Belgijos rinktinės kapitonas pridūrė, kad Sadio Mane būtų neabejotinas favoritas, jeigu būtų laimėjęs Afrikos Tautų taurę.

"Apdovanojimą atiduočiau "Liverpool" žaidėjui", – teigė E. Hazardas. – Mane, Salah, van Dijkas – bet kuris žaidėjas iš šio trejetuko nusipelno to".

"Jeigu Sadio būtų laimėjęs Afrikos Tautų taurę, manau, kad tuomet nebūtų jokių abejonių dėl nugalėtojo. Tikri būtų malonu jį pamatyti laimint šį apdovanojimą.

Mohamedas yra mano bičiulis, todėl taip pat neprieštaraučiau, jeigu laimėtų jis. Bet kurio iš šių dviejų žaidėjų triumfas išeitų į gerą tiek Afrikos, tiek Anglijos futbolui", – teigė belgas.

Paklaustas apie savo galimybes ateityje tapti "Ballon d'Or" nugalėtoju, E. Hazardas pridūrė: "Laimėti būtų be galo malonu, tačiau tikrai nesu dėl to apsėstas."

"Ballon d'Or" nugalėtojas paaiškės jau gruodžio 2-ąją dieną.

Straipsnio įvertinimas: 4 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (19)

 Gerard
2 6 11-25 17:21
Ir vėl visi komentarai apie myliu-nemyli. Ar tai būtų apie komandas, ar žaidėjus. Be abejo Messi tobulas žaidėjas ir nuosmukių pas jį būna mažai. Jei duotų jam, tai tik Forza ir kiti CR7 gerbėjai pyktų. Bet negalime kalbėti ir, kad tik statistika turi leimti geriausią. Jokių abejonių, kad VVD darė kone didžiausią įtaką komandos žaidimui ir trofėjams. Bet puolėjo statistikos jis niekad neturės. O, kad pradžioje šio sezono dar ne viskas tobula, tai negali nubraukti metų įdirbio. Realūs pretendentai du, Messi ir VVD. Ir greičiausiai gaus VVD dėl ČL. Ir dar dėl to, kad Messi nepakenktų CR7, nes tas jau tikrai daugiau negaus.
11 11 11-25 13:57
Be abejo S Mane
Vaidoshius
13 11 11-25 15:12
Kokį dar prestižą Šito marketingo projekto reputacija jau senai taip supista, kad tarp pačių futbolistu virtęs tiesiog pajuokos objektu, ypač iš Tapinaldo lavono visi žvengia, kai nelaimi O šiaip jei kas ir pasipriešino Messi šiemet dėl geriausio vardo, tai tik Mane. Be Messi Barca absoliučiai žlugusi sunkiais momentais, apie Mane kad ir monstriškai lošia beveik nuolatos, to pasakyti nebūtų galima. Messi vis dar yra absoliučiai neliečiamas, vien kad su ValMierdos dau.nu už vairo Barca vistiek varžosi dėl treblio yra visiškas kosTmosas, Messi individualus komandos traukimas sunkiai protu suvokiamas, net ir jo aukšti statistiniai rodikliai pilnavertiškai neatspindi kokia milžiniška yra jo įtaka. Vienvaldiškai vėl geriausias, pažiūrėsim ką nuspręs populiarumo konkursas