Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

E. Hazardas į "Real" žiemą nesikels, tačiau atskleidė, kodėl taip trokšta žaisti Ispanijoje


Nuostabią sportinę formą šį sezoną demonstruojantis Edenas Hazardas nuramino Londono "Chelsea" sirgalius sakydamas, kad šią žiemą neišvyks.

27-erių metų krašto puolėjas vėl yra pradėtas aktyviai sieti su Madrido "Real". Pats futbolininkas neseniai duotame interviu tik dar labiau pakurstė kalbas dėl jo persikėlimo į Ispaniją - jis teigė, kad apie žaidimą "Real" klube svajoja visą savo gyvenimą.

Belgijos rinktinės stovykloje šiuo metu esantis E. Hazardas spaudos konferencijoje sulaukė klausimų apie savo tolimesnę ateitį.

Paklaustas, ar yra tikimybė, kad jis išvyks jau šią žiemą, E. Hazardas atsakė "ne", tačiau paklaustas, ar į Ispaniją nori išvykti dėl to, kad paskutinius dešimt metų ten žaidę žaidėjai laimėjo "Ballon d'Or" apdovanojimą, atsakė: "Tai greičiausiai yra tai, kodėl ir noriu ten atvykti".

Ispanijos sostinės dienraštis "Marca" neseniai rašė, kad yra tikimybė, kad Madrido "Real" kreipsis į "Chelsea" jau sausį, tačiau ryžtingų veiksmų imsis tik pasibaigus sezonui.

Florentino Perezas ketina imtis tos pačios strategijos, kaip į klubą prisiviliojo ir Thibaut Courtois - iki kontrakto pabaigos likus vieneriems metams.

Po sezono E. Hazardas turi dar metus galiojantį kontraktą, todėl Madrido "Real" galvoja, kad jiems gali užtekti 80-90 mln. eurų, kad į komandą atvyktų Belgijos futbolo žvaigždė.

Kaip teigė pats futbolininkas, jeigu sezono eigoje sulauks konkretaus pasiūlymo iš "Real", tuomet ir nedės parašą ant naujos sutarties su "Chelsea".

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Klopas
6 24 10-12 12:42
Max:
Nu kaip ir aisku kad iseis vasara, verksnys nuo sezono pradzios verkia kaip i real nori, negerbia klubo visikai
Sako verksnys Siuo metu geriausias EPL zaidejas, atiduoda visa save klubui. Nematau nieko blogo kai zaidejas paklaustas pasidalina save mintimis.
M-NUS
5 9 10-12 12:43
Max:
Nu kaip ir aisku kad iseis vasara, verksnys nuo sezono pradzios verkia kaip i real nori, negerbia klubo visikai
Anokia čia paslaptis jau kokius 4 metus, jog Hazardas visada norėjo žaist Reale. Jei pradėjai prieš mėnesį futbolu domėtis tai galbūt tau naujiena tai.
Dėdė
2 5 10-12 13:34
pamenu kaip dar 2013 komentavau, kad yra gresme jog Hazardas anksciau ar veliau i visokius Realus dairysis, nu bet cia rimtai ne dienos be naujienos apie tai Keista kad apie mourinho nuotykius nieko nera, matyt iseigine "fosilijai"
Nu f.lope
3 4 10-12 15:04
Jo labai nieko blogo atstovaujant savo klubui spaudoj verkti kad nori iseit i kita kluba, tikrai nieko blogo ne veltui loserpool suporteris ten visi atsilike
s
5 4 10-12 15:31
Max:
Nu kaip ir aisku kad iseis vasara, verksnys nuo sezono pradzios verkia kaip i real nori, negerbia klubo visikai
Debile tu koncinas jis del sito klubo atsisake ne karta isvykti ir jei jis dabar iskeis i kazka kita, niekas ant jo del to nepyks, nebent tu, debile amzinas