Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

E. Hazardas į "Real" žiemą nesikels, tačiau atskleidė, kodėl taip trokšta žaisti Ispanijoje


Nuostabią sportinę formą šį sezoną demonstruojantis Edenas Hazardas nuramino Londono "Chelsea" sirgalius sakydamas, kad šią žiemą neišvyks.

27-erių metų krašto puolėjas vėl yra pradėtas aktyviai sieti su Madrido "Real". Pats futbolininkas neseniai duotame interviu tik dar labiau pakurstė kalbas dėl jo persikėlimo į Ispaniją - jis teigė, kad apie žaidimą "Real" klube svajoja visą savo gyvenimą.

Belgijos rinktinės stovykloje šiuo metu esantis E. Hazardas spaudos konferencijoje sulaukė klausimų apie savo tolimesnę ateitį.

Paklaustas, ar yra tikimybė, kad jis išvyks jau šią žiemą, E. Hazardas atsakė "ne", tačiau paklaustas, ar į Ispaniją nori išvykti dėl to, kad paskutinius dešimt metų ten žaidę žaidėjai laimėjo "Ballon d'Or" apdovanojimą, atsakė: "Tai greičiausiai yra tai, kodėl ir noriu ten atvykti".

Ispanijos sostinės dienraštis "Marca" neseniai rašė, kad yra tikimybė, kad Madrido "Real" kreipsis į "Chelsea" jau sausį, tačiau ryžtingų veiksmų imsis tik pasibaigus sezonui.

Florentino Perezas ketina imtis tos pačios strategijos, kaip į klubą prisiviliojo ir Thibaut Courtois - iki kontrakto pabaigos likus vieneriems metams.

Po sezono E. Hazardas turi dar metus galiojantį kontraktą, todėl Madrido "Real" galvoja, kad jiems gali užtekti 80-90 mln. eurų, kad į komandą atvyktų Belgijos futbolo žvaigždė.

Kaip teigė pats futbolininkas, jeigu sezono eigoje sulauks konkretaus pasiūlymo iš "Real", tuomet ir nedės parašą ant naujos sutarties su "Chelsea".

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (6)

M-NUS
5 9 10-12 12:43
Max:
Nu kaip ir aisku kad iseis vasara, verksnys nuo sezono pradzios verkia kaip i real nori, negerbia klubo visikai
Anokia čia paslaptis jau kokius 4 metus, jog Hazardas visada norėjo žaist Reale. Jei pradėjai prieš mėnesį futbolu domėtis tai galbūt tau naujiena tai.