Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Hazardas ir T. Courtois po pralaimėto pusfinalio sukritikavo Prancūzijos rinktinę


Belgijos rinktinei nesėkmingai susiklostė pasaulio čempionato pusfinalis - belgai siekė pirmą kartą savo šalies istorijoje pasiekti finalą, tačiau jie pralaimėjo mūšį Prancūzijai.

Samuelio Umtiti įvartis antrajame kėlinyje nulėmė šių rungtynių nugalėtoją. Belgams itin sunkiai sekėsi kurti šiose rungtynėse, o savo auksinę progą išnaudoję prancūzai tęs kovą dėl svarbiausio futbolo trofėjaus.

Po rungtynių Prancūzijos rinktinės žaidimu neliko patenkintos dvi Belgijos futbolo žvaigždės - Edenas Hazardas ir Thibaut Courtois.

"Jau geriau pralaimiu su šia Belgijos komanda nei laimiu su šia Prancūzijos ekipa", - aštriai apie savo oponentus užsiminė E. Hazardas.

Dar pikčiau apie varžovus atsiliepė T. Courtois: "Prancūzija žaidė anti futbolą. Dar niekada neteko žaisti rungtynių, kuriuose puolėjas (Giroud - red.) žaistų taip arti savo vartų.

Žaisti taip buvo jų pasirinkimas - jie žinojo, kad tik tokiu būdu gali prieš mus laimėti. Visgi, tikrai nebuvo smagu stebėti jų futbolą. Galiu drąsiai pasakyti, kad šita komanda nebuvo geresnė už mus."

Straipsnio įvertinimas: 8 9

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Jūsų dėdė Kesminas
10 59 07-11 18:46
"Visgi, tikrai nebuvo smagu stebėti jų futbolą." Na matai, sūneli, tame ir buvo Jūsų didžiausia problema. Reikėjo žaisti, o ne stebėti.
Kesmino Dede
15 38 07-11 18:59
Antifootball?! Come on guys,you play for chelsea...
Sirgalis
4 22 07-11 19:26
seip geri grajokai, bet cia jie neteisus
1 18 07-11 19:35
Na ištiesų tikrai Prancūzai žaidė Giroud net ne ACM o CM.... Bet kai rezultatas jau pasiektas ir ant nosies finalas nebesvarbu kaip žaidi jei laimi
Lol
8 24 07-11 19:27
Francai daugiau progu sukure negu belgai, o jie cia apie kazkoki antifutbola bazarina. Graudu, prasciau zaidet, progu neisnaudojot ir viskas. Patys pries brazilus prie vartu buvot sulinde..