E. Hazardo dublis atvedė "Chelsea" į pergalę, "Brighton" atėmė du taškus iš "Arsenal"

Trečiadienį vakare sužaistos dar dvejos Anglijos "Premier" lygos 19-ojo turo rungtynės.

"Brighton" namuose susigrūmė su Londono "Arsenal" komanda. Unai Emery auklėtiniai Kalėdomis neliks patenkinti – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

7-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas po Alexandre'o Lacazette'o perdavimo išvedė "Arsenal" į priekį, tačiau varžovai 35-ąją minutę greitos atakos metu išlygino rezultatą.

Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo lemiamas šių rungtynių įvartis.

"Arsenal" turi 38 taškus ir nuo lyderių jau atsilieka 13 taškų skirtumu. "Brighton" užima 13-ąją poziciją.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Londono "Chelsea" išvykoje dėl trijų taškų kovojo su "Watford". Po atkaklios kovos rezultatu 2:1 triumfavo "mėlynieji".

Komandos įvarčiais pradėjo keistis per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Iš pradžių svečius į priekį išvedė Edenas Hazardas, tačiau vos po kelių minučių Roberto Pereyra puikiu smūgiu atstatė lygybę.

Antrajame kėlinyje į "Watford" vartus paskirtas 11 metrų baudinys buvo lemtingas šiose rungtynėse. 58-ąją minutę tiksliai nuo minėtos žymos pasižymėjo E. Hazardas.

"Chelsea", turintis 40 taškų, lieka ketvirtoje pozicijoje.

"Brighton" 1 - 1 "Arsenal"
7' [0 - 1] P. Aubameyang
35' [1 - 1] J. Locadia

"Watford" 1 - 2 "Chelsea"
45+1' [0 - 1] E. Hazard
45+3' [1 - 1] R. Pereyra
58' [1 - 2] E. Hazard (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/g11oLtLoLv" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>