E. Hazardo vedamas "Chelsea" nutraukė nesėkmių seriją "Premier" lygoje (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje pirmadienį vakare sužaistos paskutinės 27-ojo turo rungtynės.

Londono "Chelsea" namuose priėmė paskutinėje vietoje esantį "West Brom". Antonio Conte auklėtiniai pagaliau nutraukė nesėkmių seriją ir džiaugėsi pergale rezultatu 3-0.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 25-ąją minutę. Puikiai baudos aikštelėje su Olivier Giroud susižaidęs Edenas Hazardas galingu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

"Chelsea" ekipai pranašumą įtvirtinti nebuvo lengva, tačiau 63-ąją minutę Victoras Mosesas padarė savo - baudos aikštelėje perdavimą po rikošeto gavęs nigerietis atliko smūgį į vartų plotą ir padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

71-ąją minutę "West Brom" buvo pasiųstas į visišką nokdauną - E. Hazardas iš maždaug 20 metrų atliko klastingą smūgį ir užbaigė varžovų kančias šioje akistatoje.

"Chelsea", iki šiandien turėjęs du pralaimėjimus iš eilės, po pergalės grįžta į ketvirtąją poziciją. Nuo antroje vietoje esančių varžovų "mėlynuosius" skiria tik 3 taškai.

"West Brom" savo sąskaitoje turi 20 taškų ir nuo saugios 17-os pozicijos juos skiria jau daugiau nei dvi pergalės.

"Chelsea" 3 - 0 "West Brom"
25' [1 - 0] E. Hazard
63' [2 - 0] V. Moses
71' [3 - 0] E. Hazard