Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Valverde: esu labai piktas, tačiau pralaimėjome geriausiai "La Liga" komandai


Vyriausiasis "Barcelona" treneris Ernesto Valverde neįsirašys į Europos futbolo istorijos puslapius - "Barcelona" patyrė pralaimėjimą Ispanijos pirmenybėse ir neužbaigs sezono be nesėkmės.

Nieko nelemiančioje "La Liga" pirmenybių dvikovoje "Barcelona" susigrūmė su Valensijos "Levante". "Levante" pribloškė savo varžovus - vienu rungtynių metu buvo įsiveržę neįtikėtinu rezultatu 5-1, tačiau katalonai grįžo į rungtynes ir panaikino deficitą iki 5-4.

Po rungtynių E. Valverde neslėpė savo nusivylimo, tačiau pabrėžė, kad "Levante" šiuo metu atakos smaigalyje yra pavojingiausia komanda visoje lygoje.

"Esu labai piktas, kad neužbaigsime sezono nepralaimėję. Tačiau tai jau reikia pamiršti ir žiūrėti į priekį", - sakė strategas.

"Tai buvo patrauklios rungtynės, kuriose mūsų oponentai pademonstravo puikų žaidimą puolime. Mes sugebėjome reaguoti į šią situaciją ir panaikinti deficitą. Buvome arti to, kad išlygintume rezultatą, kas būtų buvę neįtikėtina.

Rungtynėse viską nusprendė kontratakos, kurios pasipylė per tas neįtikėtinas antrojo kėlinio 10 minučių. "Levante" šiuo metu yra geriausia komanda lygoje žiūrint į jų intensyvumą ir tikslumą pačiame atakos smaigalyje. Tai buvo ne pirmos tokios jų rungtynės - panašiai jie žaidė ir su "Leganes", - pridūrė E. Valverde.

"Barcelona" paskutines sezono rungtynes sužais kitą savaitgalį su "Real Sociedad" ekipa.

Straipsnio įvertinimas: 2 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (13)

gud
0 16 05-14 15:17
...:
siaip nieko keisto jog laimejo ,pastebim tik Barcas ir Reaulus visokius,bet nei nepastebejot kokioj super formoj levante ,viskas desninga plius Barcos labai jau didelis atsipalaidavimas
Nieks nekalba apie tas komandas, nes visi sulindę į EPL. Eibaras ką išdarinėja antra sezoną su tokiu biudžetu, Levantė kaip pakilo grįžusi iš antros lygos, Getafe, kuri per marytės plauką liko nuo Europos lygos atrankos, Betis likęs be savo variklio sugebėjo aplenkt Sevilla. Tarp komandos likusios lygoj (Leganes) ir pirmą vietą užėmusios yra 50t skirtumas, EPL'e - 64t. Šiemet buvo labai konkurencinga la liga, nepaisant to, kad titulo laimėtojas Sausio mėnesį jau buvo daug maž aiškus.
Vaidoshius
4 1 05-14 18:58
Galvoju gal Valverde užpylė per daug vynelio po dublio, kol pamačiau Levantes formą Nors eilinį kartą pasimatė ką reiškia "Messi efektas" (čia jums ne Tapinaldo malka kur komandos jam atkritus lošia ne blogiau, bet dažniausiai ir daug geriau), bet vienu metu ščiotas 1:5 jau nepadorus buvo Aišku sugadintas istoriniu galėjęs tapti pasiekimas, bet bet kokiu atveju Barca rekordą pagerino. O taip pat panašu, kad Madref vagys Penaldo inkaro dar nesiruošia išmesti į MLS/Maroko lygą, todėl progų pasiekti nenugalimųjų sezoną dar bus, kol Messi bus 35. Dabar laukiam WC