Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Valverde: esu labai piktas, tačiau pralaimėjome geriausiai "La Liga" komandai


Vyriausiasis "Barcelona" treneris Ernesto Valverde neįsirašys į Europos futbolo istorijos puslapius - "Barcelona" patyrė pralaimėjimą Ispanijos pirmenybėse ir neužbaigs sezono be nesėkmės.

Nieko nelemiančioje "La Liga" pirmenybių dvikovoje "Barcelona" susigrūmė su Valensijos "Levante". "Levante" pribloškė savo varžovus - vienu rungtynių metu buvo įsiveržę neįtikėtinu rezultatu 5-1, tačiau katalonai grįžo į rungtynes ir panaikino deficitą iki 5-4.

Po rungtynių E. Valverde neslėpė savo nusivylimo, tačiau pabrėžė, kad "Levante" šiuo metu atakos smaigalyje yra pavojingiausia komanda visoje lygoje.

"Esu labai piktas, kad neužbaigsime sezono nepralaimėję. Tačiau tai jau reikia pamiršti ir žiūrėti į priekį", - sakė strategas.

"Tai buvo patrauklios rungtynės, kuriose mūsų oponentai pademonstravo puikų žaidimą puolime. Mes sugebėjome reaguoti į šią situaciją ir panaikinti deficitą. Buvome arti to, kad išlygintume rezultatą, kas būtų buvę neįtikėtina.

Rungtynėse viską nusprendė kontratakos, kurios pasipylė per tas neįtikėtinas antrojo kėlinio 10 minučių. "Levante" šiuo metu yra geriausia komanda lygoje žiūrint į jų intensyvumą ir tikslumą pačiame atakos smaigalyje. Tai buvo ne pirmos tokios jų rungtynės - panašiai jie žaidė ir su "Leganes", - pridūrė E. Valverde.

"Barcelona" paskutines sezono rungtynes sužais kitą savaitgalį su "Real Sociedad" ekipa.

Straipsnio įvertinimas: 2 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
LT
0 28 05-14 14:21
Paco Lopez'o Levante 25 taskai is 30 po to kai pereme vaira, jie visiski zverys, kad ir kiek ten Boateng'as pries tai buvo imuses.
gud
0 16 05-14 15:17
...:
siaip nieko keisto jog laimejo ,pastebim tik Barcas ir Reaulus visokius,bet nei nepastebejot kokioj super formoj levante ,viskas desninga plius Barcos labai jau didelis atsipalaidavimas
Nieks nekalba apie tas komandas, nes visi sulindę į EPL. Eibaras ką išdarinėja antra sezoną su tokiu biudžetu, Levantė kaip pakilo grįžusi iš antros lygos, Getafe, kuri per marytės plauką liko nuo Europos lygos atrankos, Betis likęs be savo variklio sugebėjo aplenkt Sevilla. Tarp komandos likusios lygoj (Leganes) ir pirmą vietą užėmusios yra 50t skirtumas, EPL'e - 64t. Šiemet buvo labai konkurencinga la liga, nepaisant to, kad titulo laimėtojas Sausio mėnesį jau buvo daug maž aiškus.
...
0 9 05-14 14:43
siaip nieko keisto jog laimejo ,pastebim tik Barcas ir Reaulus visokius,bet nei nepastebejot kokioj super formoj levante ,viskas desninga plius Barcos labai jau didelis atsipalaidavimas
:DDD
4 9 05-14 14:08
GERIAUSIAS PUOLIMAS tas kur hatricka imuse pries tai 24 suzaistuose rungtynese buvo imuses 3 ivarcius
df
7 9 05-14 15:17
realas savaitgali be ronaldo 6-0 laimejo, o ką Barca be Messi sugeba?