Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Valverde nesijaudina dėl L. Suarezo įvarčių sausros


"Barcelona" antradienį pirmosiose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse išvykoje rezultatu 0:0 sužaidė su "Lyon" ekipa ir turi gerus šansus žengti į kitą turnyro etapą.

Tai buvo jau penktosios rungtynės iš eilės, kuomet įvarčio nepelnė pagrindinis Katalonijos ekipos puolėjas Luisas Suarezas. Dar liūdniau atrodo urugvajiečio statistika Čempionų lygoje žaidžiant išvykose, kur paskutinį kartą jis pasižymėjo dar 2015 metų rugsėjį.

Tačiau "Barcos" strategas Ernesto Valverde tikina, kad jo nejaudina tokia puolėjo statistika ir jis yra patenkintas urugvajiečio žaidimu.

"Man būtų neramu, jei jis neturėtų progų. Būtent tai yra svarbiausia puolėjui.

Suarezas visuomet turi progų, o jei ne, tai jis jas sukuria komandos draugams ir yra tikras galvos skausmas oponentams. Bet kuriuo atveju, jis prisideda prie mūsų sukuriamų galimybių.

Futbole kartais tiesiog reikia sėkmės", - po rungtynių Prancūzijoje kalbėjo E. Valverde.

L. Suarezas šį sezoną per 33 rungtynes pelnė 16 įvarčių, tačiau vis dar nėra pasižymėjęs Čempionų lygoje.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (6)

1 2 02-20 19:12
Vaidoshius:
O ko čia ValMierdai jaudintis??? Kontraktą naują turi, toliau improvizuoja savo fantazijas turėdamas vieną geriausių sudėčių komandų su geriausiu istorijoje žaidėju bandydamas lošti gynybinį futbolą :D Jei ką, už pusantrų metų kompensaciją priglaus ir šaus į Maljorką, *** jis ant to Kanibalo, paeis jam ar ne :D
Tokie lavonai barcoi ir tera
3 1 02-20 19:00
Paskaitykit kaip puikiai rungtynes aprašė Rafael Hernandez. Apie impotentą Valverde viską tiesiai šviesiai ir iki skausmo teisingai... Kaip galima komandos stabdį laikyti aikštėje ir sugalvot pakeisti Dembele antru stabdžiu Coutinho (vakar atrodė šiek tiek šviežesnis, nei pastaraisiais kartais)? Suarez reikėjo jau po pirmų 25min keisti ir apskritai - Jį reikia KEISTI. Kaip sakė senas Olandas ,,Stebint Barcą ne pergalės yra svarbiausia, o tai kaip ji žaidžia ir kokį suteikia pasitenkinimą pats magiškas žaidimas". Deja, Valverdes Barca yra liūdna, sausa ir be jokios magijos.
Vaidoshius
6 2 02-20 18:02
O ko čia ValMierdai jaudintis??? Kontraktą naują turi, toliau improvizuoja savo fantazijas turėdamas vieną geriausių sudėčių komandų su geriausiu istorijoje žaidėju bandydamas lošti gynybinį futbolą Jei ką, už pusantrų metų kompensaciją priglaus ir šaus į Maljorką, *** jis ant to Kanibalo, paeis jam ar ne
MettaworIdpeace
32 11 02-20 12:00
Salia to blusos visiem labai sunku. Suarezas, Coutinho, Dembele, visi jie atejo cia kaip super zvaigzdes, bet kai tik ikinke juos i vergu junga, tapo nebeatpazistami. Bet man tai nestaigmena, nes lygiia tas pats vyksta Argentinos rinktinej.