Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Valverde: "Nežinau, kodėl esame tokie prasti žaisdami išvykose"


"Barcelona" šį sezoną Ispanijos "La Liga" pirmenybėse yra daugiau praleidusi įvarčių (9) nei iškovojusi taškų (7). Toks pasirodymas nulėmė tai, kad katalonai lygoje rodo prasčiausius rezultatus nuo 1994 metų.

Šeštadienį "Barcelona" futbolininkai antrą kartą šiame sezone turėjo susitaikyti su pralaimėjimu. Namuose žaidusi lygos naujokė "Granada" rezultatu 2:0 įveikė katalonus, kurie po penkių turų yra septintoje vietoje.

Po rungtynių kalbėjęs Ernesto Valverde prisiėmė atsakomybę dėl pralaimėjimo, tačiau pripažino, kad negali paaiškinti, kodėl komandos veidas taip skiriasi žaidžiant namuose ir svečiuose.

"Namuose žaidžiame fantastiškai, tačiau varžovų stadione pasirodome ypatingai prastai", – teigė E. Valverde. – Aš esu susirūpinęs situacija. Taip, mes turime traumų, bet wow, kažką tikrai darome negerai, jog negalime pasiekti teigiamų rezultatų išvykose".

Kalbėdamas apie pačias rungtynes, strategas pridūrė: "Šiandien nenusipelnėme laimėti. Man pikta ir tuo pačiu jaučiuosi atsakingas dėl to, kas įvyko.

Mums trūko jėgos baudos aikštelėje, negalėjome surasti savojo žaidimo dėl daugybės priežasčių. Vienintelė išeitis dabar yra stengtis pagerinti žaidimą."

Paklaustas, ar tokie pralaimėjimai gali rimtai sukomplikuoti jų šansus laimėti lygą, E. Valverde teigė: "Mūsų laukia dar daug rungtynių. Turime žaisti geriau."

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (9)

Kyli&NeyBest
3 25 09-22 11:04
Nežinai ir nereikia. Out
LaisvasVejas
1 18 09-22 11:57
Jeigu būtum geras treneris, klausimų nekiltu
1 2 09-22 16:37
Jei nežinai puiki proga užleisti vieta kas sužinos
0 0 09-23 14:27
Liverpool sindromas
daydreamS
0 0 09-23 07:37
Barca be Messi, ne Barca (nesu Messi fanas)