Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Valverde: "Tikimės, kad Griezmannas duos greitos naudos"


Naujam sezonui pasiruošimą pradėjęs "Barcelona" strategas Ernesto Valverde prakalbo apie ekipos naujokus.

"Barcelona" šią vasarą pasikvietė du garsius žaidėjus – Antoine'ą Griezmanną ir Frenkie de Jongą. E. Valverde neabejoja, kad A. Griezmannui neprireiks laiko, kad taptų svarbia ekipos dalimi.

"Jis turi "La Liga" patirties ir dėl to turi pranašumą prieš Frenkie. Antoine'as yra greitas, gerai jaučiantis žaidimą bei puikus snaiperis. Labai pasitikime juo, žinome, kokio tipo tai yra žaidėjas ir tikimės, kad jis mums duos greitos naudos", – teigė strategas.

Kiek plačiau kalbėdamas apie F. de Jongą, E. Valverde pridūrė: "Praėjusį sezoną jis parodė labai aukštą lygį, kaip ir visa "Ajax" komanda.

Tai yra žaidėjas, kuris mūsų saugų linijai suteiks šviežumo. Jis turi didžiulę ateitį, nes yra aukštos klasės žaidėjas ir prieš save dar turi ne vienerius metus. Jam taip pat padeda faktas, jog jis jau yra susipažinęs su mūsų stiliumi."

Straipsnio įvertinimas: 5 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (2)

1 10 07-18 14:19
Kas neramina, tai kad Velvarde apie frenkie kalba kaip ateities zaideja, nors bicas jau siandien yra aukštam lygyje. Tiek ucl rode klase pries geriausia pasaulio žaidėja modriciu, tiek everdisie tapo geriausiu zaideju. Bet yra velvarde ir yra rakitic...
1 0 07-18 12:52
Bus matyti kaip viskas prades dirbti, manau greizmanui atvejis Messi atsitrauks atgal o olandas bandys sustiguoti centro viduryje zaidima
Bianco
15 8 07-18 13:34
Manau kad Griezmanas bus labai nepasiteisinęs pirkinys, barsukai galit minusuot dabar