Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Woodwardas įsitikinęs, kad "Man Utd" artimiausiu metu kovos dėl titulų


2019-11-18 20:11:27 Manchester United FC

"Manchester United" po Sero Alexo Fergusono pasitraukimo išgyvena ne pačius geriausius laikus, o dėl dažnai kritikos susilaukia ir vienas iš klubo vadovų Edas Woodwardas.

Vis tik pats anglas situacijos nedramatizuoja ir tikina, kad komanda eina teisingu keliu ir šiuo metu išgyvena permainų laikotarpį. Pasak E. Woodwardo, klubas ir toliau siekia kuo greičiau sugrįžti į kovą dėl trofėjų bei demonstruoti akiai patrauklų futbolą.

"Kalbant apie klubo filosofiją ir vykstančias permainas, reikia pasakyti, kad mes turime aiškią viziją.

Pastaraisiais metais padarytos investicijos į transferus, klubo infrastruktūrą, analitikus ar akademiją jau dabar duoda vaisių.

Labai didžiuojamės, kad jau netrukus pasieksime 4000 rungtynių ribą, kuriose aikštėje pasirodo bent vienas mūsų akademijos auklėtinis. Taip pat dedame daug vilčių į dabar akademijoje tobulėjančius jaunuolius.

Mūsų tikslas yra iškovoti trofėjus, bet tuo pat metu ir žaisti akiai patrauklų futbolą. Norime, kad komandoje būtų tiek mūsų akademijos auklėtinių, tiek aukščiausio lygio futbolininkų iš kitur", - kalbėjo E. Woodwardas.

Straipsnio įvertinimas: 4 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (3)

 D444
3 12 11-19 00:56
MCsirgalius:
Apie kokia jis čia savo akademija didziuojasi, kai, net pačio Wayne Rooney sunus City akademija lanko, visi jau senei ant jusu dejo.
Žaidė, o ne žaidžia, bet City vėl siūlo jam prisijungt į akademiją. O žaidžia vien todėl ten, nes united priima į akademiją, tik nuo 9 metų vaikus, o city turi ir jaunesnio amžiaus grupes.
3 7 11-19 07:38
City fanai atitruke biski,svarbu sumenkit river side’a,nesvarbu,kad apsitrauki neissaiskines faktu
2 0 11-19 00:12
Tegu eina gilaus miego
Jesus Maria
9 2 11-18 21:55
Je *** *t ir nuo kada sia vizija turite? Pries paimant Maura ar jau atleidus?
MCsirgalius
28 14 11-18 21:54
Apie kokia jis čia savo akademija didziuojasi, kai, net pačio Wayne Rooney sunus City akademija lanko, visi jau senei ant jusu dejo.