EČ atranka: Šveicarijoje ir Norvegijoje vyko įspūdingos dramos

Antradienį buvo sužaistos dar aštuonerios atrankos į Europos čempionatą grupių etapo rungtynės.

Įspūdingos rungtynės sužaistos D grupėje, kur Šveicarijos rinktinė namuose lygiosiomis 3:3 sužaidė su Danijos futbolininkais.

Šveicarai į priekį išsiveržė 19-ąją rungtynių minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė R. Freuleras. Antrajame kėlinyje šveicarai įgijo solidų pranašumą: 66-ąją minutę persvarą padvigubino G. Xhaka, o 76-ąją trečiąjį komandos įvartį pelnė B. Embolo.

Danai nepalūžo ir per likusį sugebėjo išlyginti rezultatą: 84-ąją minutę pasižymėjo M. Jorgensenas, 88-ąją - C. Gytkjaeras, o per teisėjo pridėtą laiką tašką savo rinktinei išplėšė H. Dalsgaardas.

Dar viena įspūdinga drama užfiksuota Norvegijoje, kur šeimininkai taip pat lygiosiomis 3:3 sužaidė su Švedijos rinktine.

Norvegai į priekį išsiveržė 41-ąją minutę po B. Johnseno įvarčio, o 59-ąją persvarą padvigubino J. Kingas.

Švedai į tai atsakė trimis įvarčiais be atsako: 70-ąją minutę pasižymėjo V. Claessonas, o 86-ąją ir 91-ąją du įvarčius pelnė R. Quaisonas.

Vis tik norvegai 97-ąją susitikimo minutę sugebėjo išplėšti tašką, kai kamuolį į vartus pasiuntė O. Kamara.

Armėnija 0:2 Suomija
Bosnija ir Hercogovina 2:2 Graikija
Airija 1:0 Gruzija
Italija 6:0 Lichtenšteinas
Malta 0:2 Ispanija
Rumunija 4:1 Farerų salos