EČ atranka: Ukraina sutriuškino Serbiją, Ispanija neturėjo vargo su Farerų salomis

Penktadienį nacionalinės rinktinės stojo į kovą atrankos į 2020 metų Europos čempionatą rungtynėse.

B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Lietuva, kiek netikėtai lengvą pergalę iškovojo Ukraina, kuri namuose net 5:0 sutriuškino Serbijos rinktinę.

Viktoras Tsygankovas 26-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, o dar po poros minučių tas pats futbolininkas padvigubino ukrainiečių persvarą.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui trečiąjį Ukrainos rinktinės įvartį pelnė Evgenas Konoplyanka, o 59-ąją serbų triuškinimą pratęsė Romanas Yaremchukas.

Galutinį tašką šiame susitikime 75-ąją minutę padėjo E. Konoplyanka.

F grupėje nesunkią pergalę iškovojo Ispanijos rinktinė, kuri išvykoje rezultatu 4:1 įveikė Farerų salų futbolininkus.

Sergio Ramosas jau 6-ąją minutę išvedė ispanus į priekį, o 19-ąją persvarą padidino Jesusas Navasas.

Klaemintas Olsenas 30-ąją minutę sugebėjo sušvelninti Farerų salų atsilikimą, tačiau jau po keturių minučių ispanams dviejų įvarčių pranašumą sugrąžino Teituras Gestssonas, kuris nukreipė kamuolį į savo vartus.

Ketvirtąjį ispanų įvartį 71-ąją minutę pelnė Jose Gaya.

Gruzija 3:0 Gibraltaras

Austrija 1:0 Slovėnija

Čekija 2:1 Bulgarija

Danija 1:1 Airija

Latvija 0:3 Izraelis

Juodkalnija 1:1 Kosovas

Šiaurės Makedonija 0:1 Lenkija

Norvegija 2:2 Rumunija