Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Ekspertai: "Bayern" ir "Roma" mače vienpusio eismo nebebus


Aivaras Katutis 2014-11-05 13:41:55 Čempionų Lyga Bayern Munich FC AS Roma

Trečiadienį minias futbolo gerbėjų prie televizorių ekranų sutrauks Vokietijos ir Italijos grandų rungtynės - Čempionų lygos E grupės mače susitiks „Bayern” ir „Roma” klubai.

"Serie A" ekipa bandys atstatyti reputaciją po prieš porą savaičių patirto gėdingo pralaimėjimo namuose 1-7.

Portalas „EuroFootball.lt” paprašė pasidalinti prognozėmis ekspertų - „Viasat Sport Baltic” komentatoriaus Gedimino Reklaičio ir žurnalisto Aurimo Budraičio.

- Ar pavyks "Bayern" klubui panašiu rezultatu ir vėl nugalėti "Roma"?

Gediminas Reklaitis: "Tokio pat pažeminimo nebebus. "Roma" per gera komanda, kad tiek pralaimėtų net itin galingai atrodančiam "Bayern". Net atvirkščiai, tikiuosi kietos kovos, o gal net lygiųjų.

Aurimas Budraitis: "Nelabai realu. Jei taip atsitiks, tai "Roma“ vadovams reikės daryti labai rimtas išvadas.

- Kaip manote, ar "Roma" Vokietijoje bandys pakeisti žaidimo stilių?

G.R.: "Keisti reikėtų kai kuriuos žaidėjus. Pavyzdžiui, atgal nusipirkti Mehdi Benatia. Aišku, tai neįmanoma, bet Rudi Garcia puikiai narsto smulkmenas, tad tų pakeitimų tikrai bus, pirmiausia kalbant apie aikštės vidurį ir gynybos grandį. "Roma" žudė nedidelės klaidos, blogi išsidėstymai, trumpi koncentracijos praradimai. Jei tą bent iš dalies pavyks eliminuoti, Italijos klubas tikrai kovos garbingiau".

A.B.: "Žaisti atvirą futbolą su „Bayern“ yra savižudybė, todėl jei nori kažką pasiekti, natūralu, kad privalai keisti. Kaip žaisti? Vienas iš tų klausimų, į kuriuos neturiu atsakymų".

- Ką galite pasakyti apie šio sezono "Bayern" rezultatus, ar jie stebina?

G.R.: "Bayern" jau turbūt galima pasveikinti tapus Vokietijos čempionais, nes Dortmundo klubas demonstruoja (kažkodėl tik Bundeslygoje) kažką nesuvokiamo. Pepas Guardiola padarė išvadas. Pirmiausia jis pats. Aklai pritaikyti "tiki-takos" Bavarijoje negalima, reikia šį stilių koreguoti, naudotis savo žvaigždžių geriausiomis savybėmis. P.Guardiola tai suprato, nebuvo kietakaktiškas, o dabar matome rezultatą. Stulbinantį rezultatą".

A.B.: "O kuo čia stebėtis? Būtų žymiai labiau keista, jei ši komanda nedemonstruotų tokio žaidimo ir nepasiektų tiek pergalių. Pastaruosius keletą metų tai yra viena iš keturių penkių stipriausių komandų visame pasaulyje, o tokios ekipos kartais privalo laimėti net ir 7-1".

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (11)

ChelseaFan1233
0 2 11-05 22:26
Aisku loxai man citys supis lapeli dabar kaip visada....
0 2 11-05 21:38
Styvai baik gerti odekolonus, vidutinioke tu ) Roma šiandien turi šancų, visgi nežais ir Robben ir Muller.
MrStyvas
2 3 11-05 20:28
Šitų blevyzgų klausytis tas pats, kas klausytis šios svetainės gėdų nuskausmas ir pnš. Gero futbolo visiems ir visi tikimės Romos išsišokimo.
5 5 11-05 15:04
Norėčiau lygiųjų 2:2 arba netikėtos Romos pergalės.
MrStyvas
7 0 11-05 22:47
Mažvaikiai aš ir nesakiau, kad jie vidutiniokai. Išmokit perskaityt iki galo. Aš sakiau, kad jie aukščiau nei vidutiniokai, bet iki Barcos ir Realo jiems dar toli imant apskritai kaip patį klubą, o ne tik vienadienius rezultatus debilai jūs . Ir prie ko tas Liverpoolis jei apie jį nėra čia kalbos ? Nei kiek jūs manęs neįžeisit jį čia kišdami iš lempos snargliai.