Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Ekspertas Declanas Hillas patvirtino, jog pasaulio čempionate vyko sutartos rungtynės


Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (8)  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
paskutinis
0 3 01-09 15:51
nekaltinti saziningu lietuviu DD bahurai juk i baznyncia vaiksto sekmadieniais ko jus norit
Madagascar
2 1 01-09 14:18
Dėl Palangos nesiginčysiu, kaip ir dėl Jonavos, buvo įdomybių, bet kadangi neįrodyta, tai taip ir lieka klaustukas. Bet buvo gi marazmatikų, kurie rėkė, kad pvz. Žalgirio ir Atlanto lygiosios neva tai sutartos, nors manau, kad visi, kas stebėjo rungtynes gali patvirtinti, kad čia visiška nesąmonė.
Madagascar
2 3 01-09 14:08
P.S. Dar mažas niuansas - kai rungtynės yra tikrai sutartos (ar tai futbolas ar krepšinis, nesvarbu), tai iki paskutinės minutės niekas netempia, nes tada atsiranda per didelė rizika (rikošetai, žaidėjų ar teisėjų klaidos, kažkokie visiškai nesąmoningi netyčiniai fuksai ir pan.). Niekas tokiais dalykais nerizikuos, ypač PČ, ČL ir pan., t.y. kur sukasi labai didelės babkės.
To Madagascar
1 4 01-09 14:07
O gilinaisi į tam tikrų komandų rezultatus A lygoje, poto kai LFF nutraukė sutartį su Sportradar? Ten tikrai pamatysi įdomių rezultatų, pradedant Palangos klubu. Yra etatiniai A lygos klubai kurie sezonas po sezono užsiima ta pačia veikla, prie sportradar sutarties buvo aprimę, po jos nutraukimo prasidėjo dar didesnis cirkas, nei kad buvo.
Madagascar
1 4 01-09 14:04
Dėl Japonijos - Lenkijos tai visiška nesąmonė, nes jei lenkams šitos rungtynės nieko nereiškė, tai tiek japonams, tiek ir Kolumbijai su Senegalu tos paskutinės tungtynės grupėse buvo aukso vertės. Dėl A lygos irgi nesutikčiau - paskutiniųjų keletą metų A lyga tikrai sustiprėjo (ką šiaip ir rezultatai Europoj parodo). Manau pagrindiniai veiksniai buvo komandų sumažėjimas iki 8, legionierių limito iš ES panaikinimas, na ir aišku Sportradaro monitoringas (kad ir kaip tas kai kam nepatiktų dėl rungtynių laiko). Kitas dalykas, kad tas visas šleifas purvo vis dar tempiasi iš paskos. Na aišku dėl žuvies, puvančio nuo galvos, t. y. LFF tai jo, sutinku.
begedis
0 6 01-09 14:00
Igor Malotkov:
Kas jis toks kad čia aiškintu kaip gyventi reikia?
luzeri tu luzeri... kai pasieksi gyvenime kiek jis tada galesi ir aiskint, pats vazinejo po pasauli, rizikavo gyvybe kalbindamas kriminalinio pasaulio zmones, dar didziausias mokslines studijas, vyriausybems patarinejo kaip isvengti (butum perskaites naujiena butum mates) ir t.t. http://declanhill.com/about/ krc tingiu aiskint, pasiskaityk. pirma knyga patiko, sia dar reikes uzsisakyt pries vasaros keliones
Igor Malotkov
7 0 01-09 13:41
Kas jis toks kad čia aiškintu kaip gyventi reikia?
Lol
2 3 01-09 13:11
Taip... Sis WC pasizymejo ivarciais paskutinemis minutemis ir daug penalciu. Nenustebciau kad tarp ispanijos ir portugalijos taip pat buvo fixintos rungtynes.