EL: "Arsenal" ir "Benfica" viena koja žengė į pusfinalį

Ketvirtadienį buvo sužaisti pirmieji UEFA Europos lygos ketvirtfinalių susitikimai.

Pergalę namuose iškovojo "Arsenal" ekipa, kuri rezultatu 2:0 įveikė "Napoli" futbolininkus.

"Kanonieriai" nuo pat rungtynių pradžios žaidė aktyviau ir tai davė vaisių. 15-ąją minutę po puikios kombinacijos kamuolį į vartus pasiuntė A. Ramsey.

25-ąją minutę "Napoli" gynėjas K. Koulibaly, bandydamas blokuoti L. Torreiros smūgį, pasiuntė jį į savo vartus.

Po pertraukos Italijos ekipa ėmė rungtyniauti aktyviau bei abi komandos turėjo po keletą progų pasižymėti, tačiau daugiau įvarčių žiūrovai neišvydo.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo "Benfica", kuri namuose 4:2 įveikė "Eintracht" ekipą.

Svečiai jau 20-ąją minutę liko rungtyniauti mažumoje, kuomet už pražangą baudos aikštelėje iš aikštės buvo pašalintas O. N'Dickas. Skirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Joao Felixas.

"Eintracht" 40-ąją minutę sugebėjo išlyginti rezultatą po L. Jovičiaus įvarčio, tačiau vos po trijų minučių Joao Felixas pelnė savo antrąjį įvartį ir po pirmojo kėlinio "Benfica" pirmavo rezultatu 2:1.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo itin sėkmingai. 50-ąją minutę trečiąjį komandos įvartį pelnė R. Diasas, o 54-ąją savo "hat-tricką" užbaigė 19-metis Joao Felixas.

"Eintracht" rungtynių pabaigoje dar sugebėjo sušvelninti rezultatą, kuomet pasižymėjo G. Paciencia.

Kituose susitikimuose pergales šventė "Chelsea" bei "Valencia" ekipos.

"Slavia" 0:1 "Chelsea"
86' [0:1] M. Alonso

"Villarreal" 1:3 "Valencia"
6' [0:1] G. Guedes
36' [1:1] S. Cazorla (11 metrų baudinys)
90+1' [1:2] D. Wass
90+3' [1:3] G. Guedes