EL: "Arsenal" ir "Man Utd" startavo pergalingai, G. Arlauskio ekipa įveikė "Lazio"

Ketvirtadienį startavo naujasis UEFA Europos lygos sezonas.

Užtikrinta pergalę grupes varžybas pradėjo Londono "Arsenal" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 3:0 įveikė Frankfurto "Eintracht" futbolininkus.

"Kanonieriai" į priekį išsiveržė 38-ąją minutę, kuomet Josepho Willocko smūgiuotas kamuolys rikošetu nuo "Eintracht" gynėjo įskriejo į vartų tinklą.

Šeimininkų padėtis nepavydėtina tapo 79-ąją minutę, kai iš aikštės buvo pašalintas Dominikas Kohras, o vos po šešių minučių antrąjį "Arsenal" ekipos įvartį pelnė Bukayo Saka.

88-ąją minutę tašką šiose rungtynėse padėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Kitose rungtynėse sunkią pergalę namuose šventė "Manchester United" ekipa, kuri tik minimaliu rezultatu 1:0 palaužė "Astaną".

"Raudonieji velniai" nuo pat susitikimo pradžios dominavo aikštėje, tačiau įvarčio pasiekti nesugebėjo, o puikias progas švaistė Marcusas Rashfordas.

"Man Utd" nuo gėdos išgelbėjo 17-metis Masonas Greenwoodas, kuris 73-ąją minutę baudos aikštelėje suklaidino svečių gynėjus bei pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Pačioje susitikimo pabaigoje puikią progą padidinti savo komandos pranašumą turėjo Jesse Lingardas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų konstrukciją.

Kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas Rumunijoje, kur Giedriaus Arlauskio atstovaujamas Klužo CFR rezultatu 2:1 įveikė Romos "Lazio".

Italijos ekipa sėkmingiau pradėjo mačą ir 25-ąją minutę pirmavo po Bastoso įvarčio, tačiau 41-ąją rezultatą išlygino Ciprianas Deacas, kuris realizavo 11 metrų baudinį.

CFR ekipai pergalę padovanojo 75-ąją minutę pelnytas Billelio Omrani įvartis.

Vartininkas iš Lietuvos žaidė visas rungtynes, o 85-ąją minutę buvo nubaustas geltona kortele.