EL atranka: "Legia" apmaudžiai krito Škotijoje, "Wolves" dar kartą nugalėjo "Torino"

Ketvirtadienį paaiškėjo visos likusios šio sezono UEFA Europos lygos grupių etapo komandos.

Italijoje pradėtą darbą namuose sėkmingai užbaigė "Wolves" ekipa, kuri 2:1 įveikė "Torino" futbolininkus. Šioje poroje "vilkai" šventė pergalę bendru rezultatu 5:3.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 30-ąją susitikimo minutę, kuomet baudos aikštelėje perdavimo iš Adama Traore sulaukęs Raulis Jimenezas pelnė pirmąjį mačo įvartį.

Antrąją rungtynių dalį sėkmingiau pradėjo "Torino" ekipa, kuri 58-ąją minutę išlygino rezultatą - pasižymėjo Andrea Belotti. Vis tik vos po minutės "Wolves" ir vėl buvo priekyje po Leanderio Dendonckerio tikslaus smūgio.

Per likusį laiką Italijos ekipa situacijos savo naudai pakreipti nesugebėjo ir "Wolves" žengė į Europos lygos grupių etapą.

Kitose rungtynėse itin nepasisekė Varšuvos "Legia" ekipai, kurios gretose rungtyniauja Arvydas Novikovas. Tiesa, lietuvis šį mačą prleido dėl traumos.

Lenkijos ekipa išvykoje praktiškai visas rungtynes laikėsi prieš Glazgo "Rangers", tačiau pačioje susitikimo pabaigoje praleido įvartį, kuris Škotijos flagmanui leido iškovoti pergalę rezultatu 1:0 ir žengti į grupių etapą, kadangi pirmosios rungtynės baigėsi be įvarčių - 0:0.

"Legia" ekipos viltis sudaužė 91-ąją minutę baudos aikštelėje be priežiūros paliktas Alfredo Morelosas, kuris galva kamuolį nukreipė į vartų tinklą.

BATE 2:0 "Astana" (bendras rezultatas 2:3)

"Dudelange" 2:1 "Ararat-Armenia" (bendras rezultatas 3:3, 11 metrų baudiniai 5:4)

"Bnei Yehuda" 0:1 "Malmo" (bendras rezultatas 0:4)

"Beer Sheva" 0:3 "Feyenoord" (bendras rezultatas 0:6)

"Maribor" 2:2 "Ludogorets" (bendras rezultatas 2:2)

"Riga" 1:0 "Copenhagen" (bendras rezultatas 2:3)

"Trabzonspor" 0:2 AEK (bendras rezultatas 3:3)

"Antwerp" 1:4 "AZ Alkmaar" (bendras rezultatas 2:5)

"Guimaraes" 1:0 FCSB (bendras rezultatas 1:0)

"Rijeka" 1:1 "Gent" (bendras rezultatas 2:3)

"Apollon" 0:4 PSV (bendras rezultatas 0:7)

"Eintracht" 3:0 "Strasbourg" (bendras rezultatas 3:1)