Kuri Lietuvos komanda toliausiai nužengs Europos turnyruose?
  • Neturiu nuomonės

EL: BATE netikėtai įveikė "Arsenal", "Sevilla" išvykoje palaužė "Lazio"

2019-02-14 21:52:34 Europos lyga

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje sužaisti pirmieji šešioliktfinalio susitikimai.

Netikėtą pergalę Baltarusijoje iškovojo BATE ekipa, kuri 1:0 palaužė Londono "Arsenal".

Pirmajame kėlinyje "kanonieriai" buvo aktyvesni, tačiau nesugebėjo pelnyti įvarčio. Savo proga kėlinio pabaigoje pasinaudojo S. Dragunas, kuris smūgiu galva išvedė BATE į priekį. Kaip paaiškėjo vėliau, šis įvartis buvo pergalingas.

"Arsenal" antrajame kėlinyje bandė gelbėtis, tačiau pastangos buvo bevaisės, o rungtynių pabaigoje raudoną kortelę prieš save išvydo A. Lacazette'as.

Kitos rungtynėse svarbią pergalę išvykoje iškovojo "Sevilla" ekipa, kuri 1:0 įveikė "Lazio" bei žengė žingsnį link kito etapo.

Vienintelį susitikimo įvartį 22-ąją minutę pelnė W. Ben Yedderis.

Londono "Chelsea" išvykoje 2:1 įveikė "Malmo" ir viena koja žengė į kitą Europos lygos etapą.

"Aristokratai" į priekį išsiveržė 30-ąją susitikimo minutę, kai pasižymėjo R. Barkley.

58-ąją minutę pranašumą padvigubino O. Giroud. Rungtynių pabaigoje įvartį pelnė ir "Malmo", kuomet pasižymėjo A. Christiansenas.

Atsakomosios Europos lygos šešioliktfinalio rungtynės bus žaidžiamos kitą savatę.

Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (14)

Benderis
2 15 02-14 22:54
selas dragunas imuse.. kamuolys to tik ir laukia - vartu tinkle issimaudyt
5 14 02-15 01:54
Seip tai reiktu visiems Arsenalo fanams jau susitaikyti, kad nebturesim super komandos, nebe tie laikai, kai galejai jauna issiaugint kitiem nepastebejus ir neperpirkus, ne tie laikai, kai nusiperki busima zvaigzde uz kelis limonus, ne tie laikai, kai futbolininkai norejo zaist Arsenale, kad ir kiek jiem moketum. Arsenalas pats parode, kad futbolininku istikimybe Arsenalui nieko nereiskia...
1 7 02-14 22:14
Bate ir pries Juve ir Bayern yra laimeja.Pries Arsenala namuose dar tai vapse *** Revancas Emirates
2 4 02-15 01:44
Jei kas mate Arsenala zaidziant isvykose paskutinius pora men, turetu zinot, kad 0-1 yra pakankamai geras rezultatas. O jei paziurejus i pasirinkta sudeti, tai reikia tik dziaigtis, kad baiges tik 0-1, nes su 7 besiginanciais, dviem beganciais atakuojanciais saugais ir 1 puoleju, supranti, kad laiment net prie Borisova negali, nes 0 kurianciu saugu. Todel tik geda pasidatyt gali, pries tuos kelis likusius Arsenalo fanus.