Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

EL: "Chelsea" išvykoje nugalėjo BATE, "Lazio" susitvarkė su "Marseille"

2018-11-08 21:48:01 Europos lyga

Europos lygos rungtynėse Baltarusijoje Londono "Chelsea" 1:0 susitvarkė su BATE vienuolike.

Vienintelį rungtynių įvartį antrojo kėlinio pradžioje pelnė O. Giroud po Emersono perdavimo.

Romoje vietos "Lazio" priėmė svečius iš Marselio "Marseille" futbolininkus. Pergalę 2:1 šventė šeimininkai.

Per pirmojo kėlinio pridėtą laiką  įvarčių sąskaitą atidarė M. Parolo. Antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino J. Correa.

Svečiai dar bandė gelbėtis po F. Thauvino įvarčio, tačiau daugiau pasižymėti nepavyko. "Marseille" prarado šansus patekti į kitą etapą.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Escalade
5 18 11-08 22:03
BATE puikiai atrodė šiandien. Eina sau, taip nesisekė. 3 virpstai. Galiu tik pagirti varžovus. Reikėtų pakalbėt apie Chelsea gynybą. Šiandien ji buvo tragiška. Manau visi sutiktų, kad BATE nėra pati pavojingiausia komanda puolimo etape, bet vis tiek atrodė, jog žaistumėm prieš Man City ar panašiai. Iš rezervo gynėjų galėčiau išskirti tik Emerson, bet ir tai tik dėl puolimo nuopelnų. Labai nepatinka mėgautis žaidimu puolime ir kiekvienoje pozicinėje atakoje prakaituoti iš baimės, kad kažkuris nesuklystų kritiškai. Labai trapi gynyba šiame sezone, netgi keista, kad prieš aukšto lygio komandas atrodom šiuo aspektu pakankamai padoriai. Ilgai laukas Giroud įvartis, džiaugiausi. Jorginho arė šiandien nesustodamas, džiugu stebėti ne vien kuriantį, bet ir pasiginantį, paspaudžiantį J5. Cheek'as nuvylė savo tinginyste, visi juda į pozicijas, bėga, o pastarasis vaikšto sau ramiai, žaidybinėse situacijose pasirodė pritingėjo vis. Nejaugi po hat-trick'o apsirgo žvaigždžių liga? Tikėkimės ne. Laukiam sekančių varžybų
forza juve
0 5 11-08 22:18
joaquinas dar gyvas. milanas jau kraunasi malkas nuo ispanu, i cempionu lyga niekaip negalime ju isleist kolkas
forza juve
1 2 11-08 23:45
milan kaunas matos is paskutiniuju visi stengiasi, tiek stengias kad net susitrenke vienas su kitu mussachio su kassie, iskart be samones mussachio, ziaurokai susikale *** net su varzovu taip susitrenkt retai gaunas
Ac milan
0 1 11-08 22:54
Tikiuosi rytoi jau atleidimo lapas bus iteiktas gatuzui. Kiek galima...
forza juve
1 1 11-08 23:26
forza juve:
tyngis ziuret ta milana panasiai kaip manchester.utd losia negyvai, gal irgi laimesper koki stebukla bet sunku suvokt tokia pergale kad gali ivykt
vistik ziuriu milana ir jie netokiekaip man.utd... stipresni ir turi tikrai gera zaideja SUSO, kaip messis. is grupes butinai privalo iseiti kas bebutu