EL pusfinaliai: "Arsenal" įveikė "Valencia", "Chelsea" pasiekė lygiąsias Frankfurte

Ketvirtadienį startavo UEFA Europos lygos pusfinaliai.

Pirmosiose rungtynėse namuose Londono "Arsenal" namuose rezultatu 3:1 įveikė "Valencia" ekipą.

Svečiai 11-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai po sėkmingai pakelto kampinio kamuolį galva į vartus nukreipė M. Diakhaby.

"Arsenal" į tai atsakė dviem greitais A. Lacazette'o  įvarčiais - prancūzas pasižymėjo 18-ąją bei 26-ąją minutėmis.

"Kanonierių" pozicijas prieš atsakomąsias rungtynes dar labai sustiprino per pridėtą antrojo kėlinio laiką įvartį pelnęs P. Aubameyangas.

Kitame pusfinalyje Frankfurto "Eintracht" namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Londono "Chelsea".

23-ąją minutę "Eintracht" ekipos puolėjas preciziškai tiksliu smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį.

Svečiai rezultatą išlygino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet pasižymėjo Pedro.

Antrajame kėlinyje komandos pasižymėti nesugebėjo.

Atsakomosios pusfinalių rungtynės bus žaidžiamos lygiai po savaitės.