Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Eros pabaiga: A. Wengeras po sezono paliks "Arsenal"


Panašu, kad atėjo neišvengiama. Londono „Arsenal“ ekipa bus priversta ieškotis naujojo stratego, kadangi Arsene‘as Wengeras atskleidė, jog po sezono pasitrauks iš Londono ekipos vyriausiojo trenerio pareigų.

Prancūzas „Arsenal“ ekipoje dirbo net nuo 1996 metų.

„Po rimtų apmąstymų ir po diskusijų su klubu, jaučiu, kad po sezono bus geras metas pasitraukti iš komandos.

Jaučiuosi labai dėkingas, kad galėjau tarnauti komandai tiek daug įsimintinų metų. Treniravau komandą su visišku atsidavimu ir pagarba.

Noriu padėkoti komandos darbuotojams, žaidėjams, direktoriams ir fanams, kurie ir padaro šį klubą ypatingu. Noriu paskatinti komandos fanus stovėti tvirtai už komandos nugaros, kad galėtume finišuoti aukšta nata. Visiems „Arsena“ mylėtojams – rūpinkitės komandos vertybėmis“, - emocingai kalbėjo A. Wengeras.

Treneris su „Arsenal“ ekipa tapo tris kartus „Premier“ lygos čempionais. Jis taip pat 7 kartus triumfavo FA taurėje.

Straipsnio įvertinimas: 18 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
9 91 04-20 12:27
Wengerai pasilik
4 71 04-20 12:59
Labai tikiuosi, kad jis bus prisimintas kaip legenda, o ne toks koks jis buvo pastaruosius keletą metų. Wengeras yra legenda ne tik Arsenal klube, bet ir visame anglų futbole. Žmogus sugebėjo 2003-2004 sezone su Arsenalu nepralaimėti nei karto Anglijos lygoje, vient jau už tokį pasiekimą būtų galima jį priskirti prie geriausių. Ką jau kalbėti kiek pasaulinių talentų užaugino, priešingai nei koks Mourinho, kuris dėl asmeninių pykčių ir nuostatų kenkią kitų karjeroms. Šios akimirkos laukė daugelis, tačiau pagaliau išaušus šiai dienai visi tikri futbolo fanai liūdi, nebe reikalo.
Pagarba
4 57 04-20 12:45
Šitam treneriui galima jausti tik pačią didžiausią pagarbą ir reikia pamiršti paskutinius 2 sezonus, juk jis padarė Arsenal ekipą tokia didele komanda. Vistiek jį visi atsimins kaip Arsenal komandos simbolį ir legendinį trenerį, o ne kaip senuką, kuris nutempė arsenal paskutinius du sezonus žemyn ir liko už top 4 ribų.
Gunner
4 45 04-20 12:32
Aciu Wengerai. Darei ka sugebejai,tikrai mylejai si kluba. Bet pats laikas sukti i skirtingas puses. Pagarba tau uz tuos ilgus metus,o ju buvo visokiu,fantastisku,katastrofisku,bet pas visus taip buna,nera tokios komandos kuri butu stabiliai gera.
L3
4 25 04-20 12:31
dabar visi rėkiam Wenger IN. kažkai keista ir neįdomu bus, nebus ką kritikuot