Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Eros pabaiga: G. Buffonas po sezono paliks "Juventus"


2018-05-17 13:01:56 Gianluigi Buffon Serie A Juventus FC

40-metis Turino "Juventus" vartininkas Gianluigi Buffonas specialiai surengtoje spaudos konferencijoje patvirtino, kad šis sezonas jam yra paskutinis Italijos čempionų gretose.

G. Buffonas su "Juventus" komanda atsisveikina po 17 metų kartu. Legendinis italas prie "senosios senjoros" prisijungė 2001 metais, kai už tada dar rekordinę transferų sumą paliko "Parma".

Buvo manoma, kad italas dar sezonui pratęs sutartį su "Juventus" ir tada užbaigs karjerą, tačiau išsiskyrimas įvyko šiandien. Dėl tolimesnės savo karjeros pats žaidėjas dar nėra apsisprendęs.

Emocijų kupinoje spaudos konferencijoje G. Buffonas kalbėjo: "Tai labai sudėtinga diena man. Pasiekiau kelionės pabaigą, kurios metu turėjau progą dirbti su nepaprastais žmonėmis.

Šeštadienį bus mano paskutinės rungtynės su "Juventus" marškinėliais. Aš didžiuojuosi, kad turėjau progą iki tokio amžiaus žaisti ir padėti komandai. Šį sprendimą priimu būdamas laimingas ir ramus.

Jaučiuosi pakankamai stiprus būdamas tokio amžiaus. Tai yra dėka "Juventus" ir mentaliteto, kuris visada čia buvo. Mano filosofija nepasikeis ir išvykus - tęsiu gyvenimą ir karjerą tokiu pačiu būdu, kokį įgijau būdamas čia. Nežinau kitokio būdo, kaip galėčiau dar sėkmingiau pasiekti norimus rezultatus.

"Jeigu aš nuspręsiu tęsti karjerą, tai tikrai nebus lengvas pasirinkimas. Tai bus dalykas, apie kurį galvosiu ilgai ir sunkiai. Nenoriu baigti savo karjeros rungtyniaudamas žemesnėje lygoje."

G. Buffonas "Juventus" gretose per 17 metų iš viso sužaidė 655 rungtynes. Vartininko trofėjų lenta taip pat įspūdinga - devyni "Serie A" titulai, keturios Italijos taurės ir penki Supertaurės trofėjai.

Vartininkas spaudos konferencijoje taip pat prasitarė, jog jo karjera yra baigta ir Italijos rinktinėje. G. Buffonas gindamas savo šalies spalvas 2006 metais iškovojo pasaulio čempionato taurę.

Prieš persikeldamas į "Juventus" G. Buffonas šešerius metus vilkėjo "Parma" marškinėlius. 1999 metais italas su savo vaikystės komanda laimėjo tris titulus - dabartinę Europos lygą, "Coppa Italia" ir Supertaurę.

 

 

 

Straipsnio įvertinimas: 14 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
J
4 53 05-17 13:15
Aciu Buffonui
vilkas56
5 40 05-17 13:32
Jo pasiekimai,daugeliui vartininkų,kosmosas
fcb
5 30 05-17 14:15
Kaip gaila kad nepavyko gigi uefa laimėt butu buves pilnas komplektas . Sekmės legendai
Dfg
7 30 05-17 14:24
Geriausias vartininkas Italu , ir apskritai visame pasaulyje.. Ačiū tau už 17-metų . Grazie, Gigi. Turbūt galiu neabejodamas sakyti, kad kito tokio daugiau ,kaip tu nebebus..
Futbolas
6 23 05-17 15:04
Dievinu italu futbola.. nuo 1994.. maciau daug rungtyniu ir zaideju... nekenciu sentimentu, bet, BUFONAI, tu buvai KAZKAS!!!!!!!!!