Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

ESPN šaltiniai: Neymaras šį sezoną gali neberungtyniauti


Brazilijos futbolo žvaigždės Neymaro trauma gali būti daug rimtesnė nei buvo manyta.

Praėjusią savaitę 26-erių metų brazilas patyrė pėdos traumą. Iki pat šiol jokių oficialių išvadų nėra pranešta, tačiau jau beveik žinoma, kad Neymaras aštuntfinalyje prieš "Manchester United" nepasirodys.

Net ir Paryžiaus komandai įveikus Mančesterio komandos barjerą, nebūtų aišku, ar Neymaras galėtų padėti komandai tolimesniame etape.

Kaip praneša PSG klubui artimas ESPN žurnalistas Jonathanas Johnsonas, brazilas šį sezoną gali apskritai nebepasirodyti aikštėje, kaip atsitiko ir praėjusiais metais.

Minėto žurnalisto šaltiniai sako, kad Neymaras susilaužė penktąjį dešinės pėdos kaulą. Dėl tos pačios traumos, kurią brazilas patyrė praėjusių metų vasarį, jis nebežaidė visą likusį sezoną.

Kiti šaltiniai teigia, kad brazilui operacijos nereikės ir jis grįš po gero mėnesio.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (19)

Vaidoshius
18 21 01-28 22:15
Moneymaras ko gero sėdi ir verkia kruvinom ašarom, laikotarpis Barcoje ir liks kaip geriausias jo karjeroje. Messi norėjo atiduoti atsakomybę būti komandos lyderiu, bet Monyemarui vistiek to buvo negana ir viską iškeitė į šaibas. Ką darysi, tokios sumos net ir pačiam atspariausiam gali susukti smegenis, gali kaltinti tik save parsidavęs Fermerių lygoj per daug geras ir papildomai tuo naudojasi bereikalingai dūchindamas gynėjus su savo driblingais vardan driblingų, kad tik pasirodyt koks esi geras. Afrikancai tuo labai nepatenkinti ir laužo Moneymarą be jokio gailesčio, o dar ir po rungtynių dūchina, kad nereikėjo išsipisinėti ir niekas nebūtų laužęs Vargas Moneymarui. UEFAdrid šiukšlės galėtų išgelbėti jį iš šito mėšlo, bet abejoju ar šeichas paleis pop žvaigždę. Rubentuso makleriai net komandos lyderių algas aukoja ir iš fabrikų rabatiagas liosuoja, kad tik futbolo Byberį pajėgtų išlaikytų ir bent jau laikinai pritrauktų papildomų plastiko gabalų
Marčius33
1 0 01-29 21:37
Vaidoshius:
Moneymaras ko gero sėdi ir verkia kruvinom ašarom, laikotarpis Barcoje ir liks kaip geriausias jo karjeroje. Messi norėjo atiduoti atsakomybę būti komandos lyderiu, bet Monyemarui vistiek to buvo negana ir viską iškeitė į šaibas. Ką darysi, tokios sumos net ir pačiam atspariausiam gali susukti smegenis, gali kaltinti tik save parsidavęs :D Fermerių lygoj per daug geras ir papildomai tuo naudojasi bereikalingai dūchindamas gynėjus su savo driblingais vardan driblingų, kad tik pasirodyt koks esi geras. Afrikancai tuo labai nepatenkinti ir laužo Moneymarą be jokio gailesčio, o dar ir po rungtynių dūchina, kad nereikėjo išsipisinėti ir niekas nebūtų laužęs :D Vargas Moneymarui. UEFAdrid šiukšlės galėtų išgelbėti jį iš šito mėšlo, bet abejoju ar šeichas paleis pop žvaigždę. Rubentuso makleriai net komandos lyderių algas aukoja ir iš fabrikų rabatiagas liosuoja, kad tik futbolo Byberį pajėgtų išlaikytų ir bent jau laikinai pritrauktų papildomų plastiko gabalų :D
UEFALONA už Neymarą buvo padare 222m išpirka, tai reiškia kad jis neparsidavė, pessi buvo komandos lyderis, neymaras nenorėjo likt jo šešėlyje, $ūdserlona nesugebėjo jo išsaugot. Ne šiaip bandau debiliškai rašyt nixuje neišeina žmogau, galvojau tu čia prikolini bet rimtai kažkuo sergi, gydykis.